Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Durres Albania EN Location longue durée Durres Durres FR vivienda alquiler Durres Durres ES Immobilie zum Mieten Durres Durres DE affitto lungo termine Durres Durres IT Huizen en appartementen te huur Durres Durres NL Arrendamentos de longo prazo Durres Durres PT долгосрочная аренда Durres Durres RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te huur Durrës, Albanië

£470 GBP | $634 USD

Type eigendom: Appartement
Huurtermijn: 3 maanden
Huren min.: 3 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
pets Huisdieren toegestaan
wifi WiFi
smoke Niet roken
Avatar
Eigenaar / Manager:
Bluecity properties
Ksenofon Gjikopulli
Locatie: Albania
Talen: Engels
 phone Toon telefoonnummer

Contact Ksenofon Gjikopulli
close

Geactualiseerd: 19-6-2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Appartement te huur Durrës, Albanië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Jepet me qeraapartament 2+1 Ne van Koralit van het praneHotel plazh
Van Nekatin euro 3 van Apartamenti ndodhet mireadministruar te nje kompleksi te.
Parkimi van perpara pallatit ofron mundesi van Sheshi per banoret.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Luchthaven: Tirana, 20 km
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Lagja 14 plazh prane Hotel Koral
Postcode: 2001
Plaats: Durrës
Regio: Durrës
Provincie: Adriatische Zee
Land: Albanië
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan: check
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Bedden:
Tweepersoonsbedden: 1
Eenpersoonsbedden: 2
Slaapbanken:
Kinderbedj:
Kenmerken eigendom:
Banken: 1
Leunstoelen: 5
Television: check
Geschikt voor:
Kinderen/families: check
Mindervaliden: check
Koppels/romantisch:
Golfers:
Privé/afgelegen:
Overig:
Plaatselijke voorzieningen:
Cafés: check
Restaurants: check
Nachtclubs: check
Autoverhuur: check
Golfterrein:
Fitness: check
Tennis:
Overig:
Keuken:
Wasmachine:
Vaatwasser:
Koelkast: check
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Plaatselijke activiteiten:
Vissen: check
Skiën / snowboarden:
Paardrijden: check
Duiken:
Surfen: check
Wandelen: check
Biking: check
Overig:
Buitenkant:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid:
Tuin:
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon: check
Overig:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te huur in Durrës | Durrës Studenten Appartement | Durrës Studio Appartement | Durrës Appartement te huur | Durrës Goedkoop Appartement | Durrës Bedrijfsappartementen Appartement | Huisdieren toegestaan Lange termijn verhuur in Durrës