Netherlands language

Verander taal close


Long Term Villa-House for rent in Vlora Albania EN Location longue durée Vlora Vlora FR vivienda alquiler Vlora Vlora ES Immobilie zum Mieten Vlora Vlora DE affitto lungo termine Vlora Vlora IT Huizen en appartementen te huur Vlora Vlora NL Arrendamentos de longo prazo Vlora Vlora PT долгосрочная аренда Vlora Vlora RU
« Terug

Huizen-Villa te huur Vlora, Albanië

£346 GBP | $471 USD

Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 130 m2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Avatar
Eigenaar / Manager:
DES Real Estate
Orgest Canaliaj
Locatie: Albania
Talen: Engels,Albanian
 phone Toon telefoonnummer

Contact Orgest Canaliaj
close

Geactualiseerd: 16-9-2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Huizen-Villa te huur Vlora, Albanië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Vertaald:
PRIVÉ HUIS VOOR HUUR IN RISILI, VLORA
PRIVÉ HUIS VOOR HUUR IN RISILI, VLORA
Prijs: 400 Euro/Maand
Gebied: 130 m2Totaal
3000 van het m2- Land
Plaats: Risili, Vlora
Voor huur op lange termijn
Die is een twee-verhaal privé huis voor huur, in het stille en groene dorp van Risilia, enkel 15-20 minuten van de stad van Vlora wordt gevestigd.
Het gebied waarin het huis wordt gevestigd is een stil gebied dat
biedt alle noodzakelijke diensten voor het comfortabel leven, met regelmatige infrastructuur en diverse diensten aan.
De Eigenschappen van het bezit: • 2 geleverd verhaalhuis, volledig
• Grote werf en overvloed van openluchtruimte voor ontspanning, parkeren of familieactiviteiten
• Stil en geschikt milieu voor families of individuen die naar privacy en aard streven
• Gemakkelijke toegang tot wegen en toeristenbestemmingen rond Vlora
Een ideale kans om vanaf het lawaai, in een stil en groen milieu te leven!
Het huis wordt gevestigd op een stil gebied en is verlicht met natuurlijk licht door de dag.
-
Voor meer informatie of een bezoek aan het bezit, contacteer ons.
355 69
-
Extra informatie
Het Huis van het bezit typePrivate
CityVlore
Eigendom certificateYes
Overeen te komen PriceYes
StatusForhuur van het bezit; ,

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Vlorë
Postcode:
Plaats: Vlora
Regio: Vlorë
Provincie: Zuid
Land: Albanië
Locatie:
Oppervlakte: 130 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
23
Verwante zoekopdrachten:
Vlora Huizen-Villa te huur | Vlora Goedkoop Huizen-Villa | Vlora Bedrijfsappartementen Huizen-Villa