£390 GBP | $528 USD
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 100 m2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra

Huisdieren toegestaan
Eigenaar / Manager:
Next Real Estate
Beler Beleraj
Locatie: Albania
Talen: Engels
Toon telefoonnummer
Geactualiseerd: 8-9-2025

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
2 Slaapkamers Appartement te huur Qendra-E-Durresit, Albanië
The apartment is located in a quiet and safe area, with easy access to beaches and the city center. It is a developed area offering all the necessary services for comfortable living. Around it, there are restaurants, shops, cafes, and gyms, as well as opportunities for outdoor activities. Public transportation is nearby, providing easy movement to other destinations. The apartment is newly furnished and illuminated with natural light throughout the day. Price: 450 Euro/Month Location: Sefer Efendiu Street, behind the Prosecutor's Office, Durres Area: 100m2 Interior layout: Living room + Kitchen 2 Bedrooms 2 Bathrooms 1 Balcony Additional details: 2nd Floor Elevator Well-maintained building Pets allowed
Features
Airport
City Center
CountrySide
Shopping Center
Train Station
Fire station
Historic area
Police
Hospital
Public Library
School
Reference: NEXT1476
Type: Apartment
Status New
Bedrooms 2
Baths 2
Living room 1
Website Views 68
Gross Area 100 m2