£342 GBP | $468 USD
Type eigendom: Commerciële
Oppervlakte: 63 m2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 1
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven:
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
Commerciële te huur Begard, Frankrijk
Faites l'acquisition de ce commerce de restauration rapide, emplacement idéal dans une commune dynamique, permettant une activité pérenne. Convient à tous types de commerces.<br /><br />CA 2024 175 000 euros<br />Loyer 400 euros
Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques :
Prix de vente honoraires d’agence inclus : 120 000 € HT + 1 920 € TVA, soit 121 920 € TTC
Prix de vente hors honoraires d’agence : 110 400 € HT + 0 € TVA, soit 110 400 € TTC
Honoraires d'agence : 9 600 € HT + 1 920 € TVA, soit 11 520 € TTC (10.43 % TTC du prix de vente hors honoraires d'agence)
Honoraires charge acquéreur
Contactez votre consultant megAgence : Clément LE GAOUYAT, Tél. : 06 69 16 11 96, - EI - Agent commercial immatriculé au RSAC de SAINT-BRIEUC sous le numéro 880 941 638