Netherlands language

Verander taal close


Long Term Villa-House for rent in Opatija-Okolica Croatia EN Location longue durée Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar FR vivienda alquiler Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar ES Immobilie zum Mieten Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar DE affitto lungo termine Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar IT Huizen en appartementen te huur Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar NL Arrendamentos de longo prazo Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar PT долгосрочная аренда Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar RU
« Terug

4 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Opatija-Okolica, Kroatië

£2.344 GBP | $3.163 USD

Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 275 m2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 4
Badkamers: 3
Gemeubileerd
Nutsbedrijven:
pool Zwembad
ac Airconditioning
wifi WiFi
check Parkeergelegenheid
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Croatia
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

4 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Opatija-Okolica, Kroatië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
OPATIJA - prachtige villa met zwembad voor lange termijn verhuur, panoramisch uitzicht op zee en omgeven door groen
Deze buitengewone moderne villa imponeert met zijn ongelooflijke uitzicht op de zee en de omgeving. Gelegen in de stilte van de natuur, biedt het perfecte privacy voor een gezin van maximaal 8 personen. Hier vindt u 4 ruime slaapkamers, 3 ruime badkamers en een tot in de kleinste details uitgeruste woonkamer en keuken met eetgedeelte. Buiten wacht u een waar paradijs: geniet van het verfrissende zwembad onder de zon of bereid heerlijke maaltijden op de barbecue terwijl u geniet van het spectaculaire uitzicht op zee. Deze elegante villa is voorzien van airconditioning, WiFi en een eigen parkeerplaats voor 5 auto's, zodat u zorgeloos kunt genieten. Het ligt op slechts 3 km van het strand van Ičići en biedt een ideale balans tussen het rustige dorpsleven en de nabijheid van de kust. Bovendien is het omgeven door groen, waardoor u de mogelijkheid heeft om te ontspannen en te genieten van de natuur. Deze prachtige villa is beschikbaar voor langetermijnverhuur, zodat u optimaal kunt genieten van alles wat dit stukje paradijs te bieden heeft. De rit naar Opatija duurt slechts 12 minuten. Privacy, stilte en rust gegarandeerd!
Beste klanten, de makelaarscommissie wordt berekend volgens de algemene voorwaarden: www.dux-nekretnineopci-uvjeti-poslovanja
ID CODE: 29399
Marko Šutanovac
Agent s licencom
Mob: +385 91
Tel: +385 91
E-mail:
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Extra Tarieven:

Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Opatija-Okolica" Kroatië

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Opatija-Okolica
Regio: Primorje-Gorski Kotar
Provincie: Adriatic Sea
Land: Kroatië
Locatie:
Oppervlakte: 275 m2
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet: check
Telephone:
Buitenkant:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid: check
Tuin:
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
10
Verwante zoekopdrachten:
4 Slaapkamers Huizen-Villa te huur in Opatija-Okolica | Opatija-Okolica Huizen-Villa te huur | Opatija-Okolica Goedkoop Huizen-Villa | Opatija-Okolica Bedrijfsappartementen Huizen-Villa