Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Opatija-Okolica Croatia EN Location longue durée Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar FR vivienda alquiler Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar ES Immobilie zum Mieten Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar DE affitto lungo termine Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar IT Huizen en appartementen te huur Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar NL Arrendamentos de longo prazo Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar PT долгосрочная аренда Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te huur Opatija-Okolica, Kroatië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£2.344 GBP | $3.153 USD

Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 95 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Gemeubileerd
Nutsbedrijven:
pool Zwembad
ac Airconditioning
wifi WiFi
check Parkeergelegenheid
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Croatia
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Appartement te huur Opatija-Okolica, Kroatië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Plaats: Županija van primorsko-Goranska, Opatija - Okolica, Icici.OPATIJA, ICICI - flat in een nieuw gebouw voor huur, 95m2, overzeese mening, zwembad, privé parkingWeheden een uitstekende flat op de benedenverdieping van een nieuw gebouw, grootte 95m2, voor seizoengebonden huur. De flat heeft een ideale lay-out - twee slaapkamers op overkanten, een hoofdslaapkamer zuiden onder ogen zien, twee badkamerss (voor elke slaapkamer), een grote woonkamer met eetkamer en keuken die. Van de woonkamer en van de hoofdslaapkamer is er toegang tot een privé tuin met een mening van het overzees. In de tuin is er openluchtmeubilair voor gebruik en een barbecue. Er zijn 4 meer flats in het gebouw en op het dak is er een gemeenschappelijke dakpool met een adembenemend panorama van het overzees. De isolatie, de airconditioning in elke ruimte, het parket, de naar maat gemaakte keuken, de elektrische blinden, de inbreker-bewijs deuren, 2 privé parkeerplaatsen, het dak zwembad, de vezel optisch Internet, de stille en privé straat, privé tuin, een significante hoeveelheid daglicht, zijn enkel enkele voordelen van dit een prachtig en warm huis. Het gebouw wordt gevestigd een twee-minieme aandrijving van Icici strand of loop om de 10 minuten bergaf - in één van de mooiste straten van Icici. De prijs is €1,000 per maand voor de volledige flat + de nut, en het verwijst naar de periode van de de winterhuur van. Er is een mogelijkheid van huur op lange termijn door het jaar bij een hogere prijs (wegens de gebruikelijke toeristenhuur) .ID CODE: 16168Marko ŠutanovacAgent s licencomMob: +385 91 Tel.: +385 91 E-mail:
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Extra Tarieven:

Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Opatija-Okolica" Kroatië

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Opatija-Okolica
Regio: Primorje-Gorski Kotar
Provincie: Adriatic Sea
Land: Kroatië
Locatie:
Oppervlakte: 95 m2
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet: check
Telephone:
Buitenkant:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid: check
Tuin:
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
11
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te huur in Opatija-Okolica | Opatija-Okolica Studenten Appartement | Opatija-Okolica Studio Appartement | Opatija-Okolica Appartement te huur | Opatija-Okolica Goedkoop Appartement | Opatija-Okolica Bedrijfsappartementen Appartement