Kamer te huur Montréal QC, Canada
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het Frans zal volgen
De hoofd Zaal is ons ruimste en luxueus slaapkamertype. Het komt met privé/ensuite een badkamers voor het exclusieve gebruik van de bewoner. Het heeft een ware groottebed, een studiebureau, nightstand, een“ Slimme TV 55, en een stromend apparaat. Perfecte pasvorm voor studenten die uiteindelijk privacy en comfort zoeken. De privé badkamers binnen de ruimte geeft het gevoel van het leven in een studio. De grote vensters staan een overvloed van natuurlijk licht toe om de ruimte in te gaan.
Buurt/de bouw: Onze plaats van Drummond St is binnen een korte het lopen afstand om Koninklijk Park, Museum van Beeldende kunsten, het Centrum van de Klok, universiteiten op te zetten McGill, en Concordia. Gemakshalve dichtbij is trillende Toenemende St waar de restaurants, de koffie, en de bars kunnen worden gevonden. Met metro van de Schil post een korte gang weg, evenals de veelvoudige buslijnen zijn die dat in werking gesteld langs Sherbrooke en docteur-Penfield, het vervoer door de stad eenvoudig is.
Alle getoonde beelden zijn voor illustratie slechts doeleinden. De daadwerkelijke ruimte kan wegens de lay-out lichtjes variëren. Persoonlijk of de virtuele reis wordt geadviseerd. De getoonde prijs is het gemiddelde tarief voor een ruimte wanneer gedeeld door 2 tot 4 kamergenoten. De eenheid moet door de kamergenoten allen samen als één enkele houskeeping eenheid en met de StandaardHuur van Quebec, als geen één enkele ruimtehuur worden gehuurd.
Chambre: La chambre principale est notre type DE chambre La plus spacieuse et La plus luxueuse. Privee van IL est livre avec une salle DE bain/attenante een l'occupant l'usage exclusif DE. IL schikt d'un aangestoken dubbel, d'un dienst, d'une lijstDE chevet, d'une Slimme TV 55“ et d'un appareil DE diffusion Engelse continu. Ideal giet les etudiants La recherche d'une intimite et d'un confort ultimes. Privee van La salle DE bain een de van l'interieurDE La chambre donne l'impression DE vivre dans. les fenetres permettent een Lastuk van uneabondance DE lumiere naturelle d'entrer dans.
Quartier/batiment: Notre emplacement DE La rue Drummond est een une courte afstand DE Marche du parc mont-Koninklijk du, du Musee des beaux-kunsten, du Centre Bell, des universites McGill et Concordia. Idealement van Larue van proximiteSe trouve Toenemend animeeoù Se trouvent des restaurants, des cafes et des pubs. De Schil van La station DE metro van Avec quelquespa's, d'autobusqui longent Sherbrooke et docteur-Penfield, eenvoudig La van ainsi que les veelvouden lignes van le transport dans toute ville est.
De foto'spresentees van Toutes les sont een titer indicatif seulement. Het stuk reelle peut meer varier legerement en raison DE l'agencement van La. Personneou van Une visite Engelse virtuelle est recommandee. Le prix indique est le tarif moyen d'une chambre partageepari 2 4 colocataires. Van het loueepari van L'unite doit etre het tousensemble les colocataires comme une seule verenigt DE logement et avec geven de V.N. standaarddu Quebec, et niet comme une location DE chambre individuelle in bewaring.
Belevingswaarde
Portier - Portier
WiFi Internet
Volledig Geleverd
Veiligheid ter plaatse
TV in de Zaal
Wasmachine/Droger
Inbegrepen nut
Gemeenschap met poorten
Het Type van Zaal
Privé Zaal
Privé Badkamers
Geen Huisdier
Nr die - roken
De Eigenschappen van de Zaal
Volledig Bed
Het Bureau van de studie