Netherlands language

Verander taal close


Long Term Villa-House for rent in Platres-Pano Cyprus EN Location longue durée Platres-Pano Limassol FR vivienda alquiler Platres-Pano Limassol ES Immobilie zum Mieten Platres-Pano Limassol DE affitto lungo termine Platres-Pano Limassol IT Huizen en appartementen te huur Platres-Pano Limassol NL Arrendamentos de longo prazo Platres-Pano Limassol PT долгосрочная аренда Platres-Pano Limassol RU
« Terug

4 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Platres-Pano, Cyprus

£2.135 GBP | $2.843 USD

Type eigendom: Huizen-Villa
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 4
Badkamers: 2
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Chrissaf Real Estate
Michael 
Locatie: Cyprus
Talen: Engels
Geactualiseerd: 28-4-2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

4 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Platres-Pano, Cyprus

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Voor Huur: Losgemaakte Villa in Platres Pano - €3,000 /month
Privé Zwembad met overzees zoutwater
Elektrische Poort
Centrale verwarming
De plaats van de brand
Privé zwembad
€3,000 /month
Ref. Nr. CH2866
Limassol
Platres Pano
Losgemaakte Villa
Slaapkamers: 4
Badkamerss: 2
Perceel: 1200m2
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Extra Tarieven:

Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Platres-Pano" Cyprus

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Platres-Pano
Regio: Limassol
Provincie:
Land: Cyprus
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
4 Slaapkamers Huizen-Villa te huur in Platres-Pano | Platres-Pano Huizen-Villa te huur | Platres-Pano Goedkoop Huizen-Villa | Platres-Pano Bedrijfsappartementen Huizen-Villa