1 Slaapkamers Appartement te huur Berlijn, Duitsland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Senefelder Strasse verbindt Danziger Strasse in het zuiden aan Stargarder Strasse in het noorden.
De flat, of eerder het gebouw, worden gevestigd direct tegenover het zogenaamde „Ei Gohren“, in het hart van een zeer populair gebied!
Nabijgelegen Helmholtzplatz en zijn zuidelijke tegenhanger in het district Kollwitz zijn, samen met Kastanienallee en Oderberger Strasse, onder de populairste adressen in Prenzlauer Berg. Er zijn vele koffie, bars en restaurants. Voor Kollwitzplatz, kunt u bij de organische markt op Donderdagen en de wekelijkse markt op Zaterdagen winkelen. In de zomer, kunt u pingpong op Helmholtzplatz spelen of in lijn op een roomijs in „Hedwig“ wachten.
De openbaar vervoerverbindingen zijn uitstekend. Het vijf tramrailseinde bij de hoek van Danziger en Prenzlauer, M1 en U2 kan in Eberswalder Strasse worden genomen en de s-Bahn post „Prenzlauer Allee“ kan in 4 minuten door voet worden bereikt.
Gevestigd in een populaire en historische woonwijk dichtbij beroemde Helmholtzplatz en Kollwitzplatz.
Het bestaat uit een voorgebouw, linker en rechts en een dwarsgebouw.
In 2004, werd het gebouw volledig vernieuwd en werd gemoderniseerd, met inbegrip van de bouw en de vernieuwing van de zolder en de installatie van liften. Het gebouw wordt zeer goed gehandhaafd!
De hier aangeboden flat is op de 3de verdieping van het hoofdgebouw. U gaat de flat door een kleine gang in waarvan de keuken op het recht is. Achter de keuken is een grote badkamers met een badkuip, een afzonderlijke douche, venster en wasmachineverbinding.
Achter de badkamers, aan het eind van de gang, is de slaapkamer overziend een stille en groene binnenbinnenplaats. Tegenover de slaapkamer is de woonkamer met een grote westen-onder ogen ziende loggia.
De badkamers en de keuken zijn betegeld, zijn de vloer van de gang en de andere twee ruimten behandeld met parket. Globaal, is de flat in zeer goede voorwaarde en goed gehandhaafd.
De flat wordt verwarmd door gascentrale verwarming.
Senefelderstrasse 7
Berlijn
10437
Duitsland
De Centrale verwarming van het gas