Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Santiago Dominican Republic EN Location longue durée Santiago Santiago FR vivienda alquiler Santiago Santiago ES Immobilie zum Mieten Santiago Santiago DE affitto lungo termine Santiago Santiago IT Huizen en appartementen te huur Santiago Santiago NL Arrendamentos de longo prazo Santiago Santiago PT долгосрочная аренда Santiago Santiago RU
« Terug

3 Slaapkamers Appartement te huur Santiago, Dominicaanse

£440 GBP | $592 USD

Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 110 m2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Contate-me
pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Roaki Real Estate
Aquiles Rojas
Locatie: Dominican Republic
Talen: Engels, Spaans
Geactualiseerd: 19-6-2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Appartement te huur Santiago, Dominicaanse

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Vertaald:
De flat voor huur in de Torens van de Tuin, het is gesloten woon complex, met het opleggen van 8 niveautorens. Gevestigd op een hoog de groeigebied op La Autopista Duarte, dichtbij Homs, belooft dit project veiligheid, stabiliteit en comfort aan zijn ingezetenen. Met moderne architectuur en belevingswaarde u zal maken in hemel voelen. 3 stadiumproject die van 64 flats in elk stadium, het eerste stadium met flats van 110 meters van bouw beginnen, die uit bestaat: tweede. Level3 Bedrooms2 die BathroomsLiving roomKitchenBalconyLaundry spacesThisproject roomDining van het areaEmergencyexit2 Parkeren werd ontworpen om alle behoeften van de familie tevreden te stellen, zodat zullen zijn ingezetenen hebben: Het Spel AreaOutdoor ParkElevatorLobbyControlled Access.Full ElektroPlant.Price van sociale AreaPoolChildren: De areaElevatorBalconyBathroomsKitchenDining roomLobbyParkingSwimming poolPOOLFloorElectrical installatie van RD$35,000 <> AmenitiesAmenitiesArea WashingSocial; ,

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Extra Tarieven:

Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Santiago" Dominicaanse

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Santiago
Regio: Santiago
Provincie: Caribbean
Land: Dominicaanse
Locatie:
Oppervlakte: 110 m2
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Appartement te huur in Santiago | Santiago Studenten Appartement | Santiago Studio Appartement | Santiago Appartement te huur | Santiago Goedkoop Appartement | Santiago Bedrijfsappartementen Appartement