3 Slaapkamers Appartement te huur Santiago, Dominicaanse
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Vertaald:
Ontdek uw volgende die huis in Residencial Los Naranjos, in Los Rieles, Gurabo, Santiago, Dominicaanse Republiek wordt gevestigd!
Deze charmante 85 vierkante meterflat met 60 vierkante meters van privé dak biedt u een comfortabele en geschikte levensstijl aan. Gevestigd op het vierde niveau, heeft het 3 ruime slaapkamersideal voor uw familie, 2 volledige badkamerss, een comfortabel balkon om van de verse lucht te genieten, volkomen het verdeelde leven en een eetkamer, evenals een functionele keuken en een wasserijgebied voor uw gemak. Het omvat ook een privé parkeerplaats.
Onder de belevingswaarde door het project wordt aangeboden, zult u van de veiligheid en de privacy van een gemeenschap met poorten, evenals een verfrissend zwembad, een het ontspannen gazebo, een basketbalhof om u actief te houden, en een gebied van kinderen voor de kleine kunnen genieten om pret te hebben die.
Met gemakkelijke toegang tot openbaar vervoer en nabijgelegen winkelcentra, die in Los Naranjos leven geeft u het gemak van het hebben van alles bij uw vingertoppen.
Mis niet de kans om zich in vandaag voor slechts RD$23,500 een maand, met inbegrepen onderhoud te bewegen. Contacteer ons voor meer details en plan uw bezoek! <> belevingswaarde
Belevingswaarde
Het Gebied van de was
Balkon
Badkamerss
Keuken
Eetkamer
Gazebo
Pool; ,