£1.142 GBP | $1.519 USD
Type eigendom: Commerciële
Oppervlakte: 70 m2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Badkamers: 1
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Contate-me

Airconditioning
Eigenaar / Manager:
Costa Del Sol Living
Linda Preece
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
Geactualiseerd: 12-5-2025

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
Commerciële te huur Fuengirola, Spanje
Commercial premises at street level, renovated and in very good condition located next to the Fairgrounds in an area surrounded by many businesses.
With many possibilities for: office, retail, academy, medical clinic, aesthetic, dental clinic, etc.
Composed of a reception space, two large work areas, 2 offices, a storage area and a toilet. Currently as a commercial office it has work desks for 11 people.
It has 2 large shop windows with security glass, electric security shutters, hot and cold air conditioning, security cameras.
Build size 70,38m2.
Year of construction 2003 (completely renovated 2019).