Netherlands language

Verander taal close


Long Term Villa-House for rent in El Paraiso Spain EN Location longue durée El Paraiso Andalucia FR vivienda alquiler El Paraiso Andalucia ES Immobilie zum Mieten El Paraiso Andalucia DE affitto lungo termine El Paraiso Andalucia IT Huizen en appartementen te huur El Paraiso Andalucia NL Arrendamentos de longo prazo El Paraiso Andalucia PT долгосрочная аренда El Paraiso Andalucia RU
« Terug

5 Slaapkamers Huizen-Villa te huur El Paraíso, Spanje

£8.981 GBP | $12.097 USD

Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 306 m2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 5
Badkamers: 5
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Contate-me
pool Zwembad
ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
Costa Del Sol Living
Linda Preece
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
Geactualiseerd: 19-6-2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

5 Slaapkamers Huizen-Villa te huur El Paraíso, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Biedend een buitengewone kans om het geraffineerde leven te ervaren, is deze luxevilla beschikbaar voor huur op lange termijn. Ontworpen voor zij die elegantie en comfort waarderen, heet deze vijf-slaapkamer, vijf-badkamers woonplaats u met helder, ruim binnenland en een naadloze stroom tussen binnen en openluchtruimten welkom. De privé pool, manicured tuin, en de expansieve terrassen nodigen ingezetenen uit om zich in stijl-makende elke dag af te wikkelen en te onderhouden voelen als een vakantie.
De villa schept een grootmoedig gebouwd die gebied van 306m2 op, door een terras 200m2 en een perceel 550m2 wordt aangevuld die, overvloedige ruimte voor familie en gasten aanbieden. De standouteigenschap is overmaatse die privé tot ong. 11m x wordt pool-uitgebreid 4.5m-makend het de grootste pool binnen deze exclusieve vier-villa ontwikkeling. Een pingponggebied voegt een pret recreatieve aanraking, perfect voor zich families of het sociale verzamelen toe.
Binnen, is elk detail zorgvuldig curated, van het volledig geleverde die binnenland aan de open-plankeuken, volledig voor culinaire enthousiasten wordt uitgerust. De woonkamer geniet van mooie meningen over de tuin, pool, en de bergen verder, terwijl de grote dubbel-verglaasde vensters kalmte en isolatie verzekeren. Het comfort wordt verzekerd het hele jaar door met airconditioning en een verwarmde pool, ideaal voor de veranderende seizoenen van de Costa del Sol.
De lay-out van de villa omvat een logeerkamer, wasserijruimte, en een veelzijdige kelderverdieping voor extra opslag of recreatie. Voor toegevoegde gemak en vrede van mening, wordt het huis helemaal gepast met een alarmsysteem, een privé garage, en gepaste garderobes. Het behandelde solarium en het veelvoud en de privé terrassen bieden ideale vlekken voor het ontspannen of al fresko het dineren aan. Terwijl niet ingebouwd, kwaliteits standalone wordt BBQ verstrekt voor het openlucht onderhouden.
Toevoegend aan de de duurzaamheid en efficiency van de villa, zijn een zonnepaneel en photovoltaic paneel geïnstalleerd op het solarium helpen energieverbruik verminderen en de algemene de energieprestaties van de villa verbeteren.
Direct steunend op de prestigieuze Club van het Land van Gr Campanario, genieten de ingezetenen weg van nabijheid aan uitstekende faciliteiten met inbegrip van een binnengymnastiek, een openluchtpool, een restaurant, en een golf cursus-enkel een korte wandeling.
Gevestigd dicht bij belevingswaarde, hoogste golfcursussen, scholen, en restaurants, vertegenwoordigt deze villa uiteindelijk in gemak en levensstijl. Met panoramisch, berg, en poolmeningen, biedt dit gloednieuwe, beweging-in-klaar huis een zeldzame en luxueuze huurkans op lange termijn in één van de wenselijkste gebieden van de Costa del Sol.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Extra Tarieven:

Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "El Paraíso" Spanje

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: El Paraíso
Regio: Andalusië
Provincie: Marbella-Costa del Sol
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte: 306 m2
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
5 Slaapkamers Huizen-Villa te huur in El Paraíso | El Paraíso Huizen-Villa te huur | El Paraíso Goedkoop Huizen-Villa | El Paraíso Bedrijfsappartementen Huizen-Villa