3 Slaapkamers Appartement te huur Nueva Andalucia, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Grote & moderne maisonnette met Skandinavisch rond ontwerp in de beste plaats van Nueva Andalucia, enkel weinig notulen van Puerto Banus en stranden!
Deze heldere en ruime duplex wordt met drie slaapkamers gevestigd binnen gemakkelijke het lopen afstand aan alles. Dit is een open en mooie flat met drie slaapkamers die een groot terras en een gecombineerd keuken en het leven gebied kenmerkt. Zijn verdeelde meer dan twee vloeren, met ruime hoofdslaapkamer op het parterre met zijn tweepersoonsbed, ensuite badkamers, open walk-in garderobe en achtertuinterras. De tweede slaapkamer u vindt neer één niveau met zijn tweepersoonsbed en Engelse reeksbadkamers. Eveneens de derde slaapkamer dat ook een afzonderlijke badkamers en een ander terras heeft. De keuken is volledig uitgerust die en heeft afwasmachine, broodroosters, ketel en koffiemachine, aan de keuken wordt aangesloten u de woonkamer met vlakke het schermTV, WiFi, een eettafel en een toegang tot het terras hebt. Op het terras vindt u een andere eettafel en een zitkamergroep.
In de flat zijn er vezel optisch Internet en een centraal heet en koud airconditioningssysteem. Voor mensen met kinderen reizen of oudere mensen die zijn er een lift en een privé parkeren in de garage. De gateningang is ook vriendschappelijke rolstoel.
De gasten hebben ook toegang tot de communale pool met zonzitkamers en parasols verstrekt binnen het complex met poorten.
Puerto Banus zijn enkel 15 minuten loopt van deze flat en u kunt gemakkelijk aan restaurants lopen en de bars in het gebied en taxis en bussen zijn enkel buiten de deur. Een grote supermarkt (Mercadona) is enkel 200 meters van het gebouw. De flat heeft aardige meningen en het complex heeft portier, veiligheidscamera's, pool en kinderenpools, die in de garage met een lift parkeren die tot de ingangsdeur leidt.
Senora DE Aloha is een goed gehandhaafde hoge complexe norm en het is een stille familie georiënteerde gemeenschap te komen en van de omgeving te ontspannen en te genieten. Het is s niet geschikt voor de jongere groepen of de gast dat partij zoekt. Dit is een mooie en vreedzame plaats waar al gast de buren en de nabijgelegen huizen moet eerbiedigen. De partijen worden niet toegestaan noch spelen muziek of het maken van lawaai bij ongepaste volumes en de stille uren om de buurt te eerbiedigen is van