3 Slaapkamers Appartement te huur Marbella, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De grote flat met 3 slaapkamers en 2 volledige badkamerss (bad en douche), met een ideaal terras te huren die de haven van Marbella overzien, omvat ondergrondse parkeerplaats, in eerste lijnstrand in La Bajadilla. Perfecte meningen aan de haven, het overzees, en aan het strand en de promenade!
De flat is op de 3e vloer in een goede urbanisatie (EMBAJADA) met een aardige communale pool, en zelfs van die pool hebt u meningen aan het overzees en de haven.
Met directe die toegang tot de promenade, door winkels en openbaar vervoer, zeer wordt omringd speciale plaats voor een ongelooflijke vakantie.
De flat heeft ruime, schone en comfortabele die ruimten, & keuken met alles wordt uitgerust u wenst (met nieuwe keukentoestellen, zoals oven, haardplaat, frigo, enz.).
Gesitueerd in het centrum van Marbella. Het gebouw is in een perfecte staat van behoud en onderhoud.
Omvat een goede grootteparkeerplaats in het zelfde gebouw.
Beschikbaar voor huur op lange termijn (1 jaarcontract), met eerlijke betaling.
Ook beschikbaar voor huren voor een kortere periode, maar met een minimumverblijf van 3 maanden.
De maandelijkse Prijzen zullen van de seizoenperiode afhangen!
De prijs van de Huur van euro 2500/maand is voor 1 jaarcontract.