Netherlands language

Verander taal close


Long Term Villa-House for rent in La Cala Spain EN Location longue durée La Cala Andalucia FR vivienda alquiler La Cala Andalucia ES Immobilie zum Mieten La Cala Andalucia DE affitto lungo termine La Cala Andalucia IT Huizen en appartementen te huur La Cala Andalucia NL Arrendamentos de longo prazo La Cala Andalucia PT долгосрочная аренда La Cala Andalucia RU
« Terug

Huizen-Villa te huur La Cala, Spanje

£174 GBP | $234 USD

Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 10 m2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Contate-me
Avatar
Eigenaar / Manager:
Costa Del Sol Living
Linda Preece
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
Geactualiseerd: 8-9-2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Huizen-Villa te huur La Cala, Spanje

PROPERTY IN FULL DOMAIN
Storage room in La Cala de Mijas, in the Jardin Botanico phase 3 urbanization. Storage room of 7.5-m2 surface. With vehicle access to the storage room door to be able to park and load and unload comfortably. Storage room in excellent condition with video surveillance. It can be accessed 24 hours a day. Free of humidity. Perfect as a home escape or for companies and self-employed people looking for a clean, safe and comfortable place to store their belongings. Exact dimensions: 245cm by 305cm and 280cm hight.

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Extra Tarieven:

Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "La Cala" Spanje

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: La Cala
Regio: Andalusië
Provincie: Costa del Sol
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte: 10 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
2
Verwante zoekopdrachten:
La Cala Huizen-Villa te huur | La Cala Goedkoop Huizen-Villa | La Cala Bedrijfsappartementen Huizen-Villa