Netherlands language

Verander taal close


Long Term Villa-House for rent in Costabella Spain EN Location longue durée Costabella Andalucia FR vivienda alquiler Costabella Andalucia ES Immobilie zum Mieten Costabella Andalucia DE affitto lungo termine Costabella Andalucia IT Huizen en appartementen te huur Costabella Andalucia NL Arrendamentos de longo prazo Costabella Andalucia PT долгосрочная аренда Costabella Andalucia RU
« Terug

4 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Costabella, Spanje

£7.797 GBP | $10.551 USD

Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 244 m2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 4
Badkamers: 3
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Contate-me
pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Costa Del Sol Living
Linda Preece
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
Geactualiseerd: 11-9-2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

4 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Costabella, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het verbazen losgemaakte villabeachside in Marbella op het gebied van de beste brede stranden in Costabella (Marbella het Oosten). De villa is slechts 100 meters lopend afstand aan het strand en aan verscheidene bars, restuarants, winkels, supermarkt enz.
Van Costabella (Marbella het Oosten) u komt aan Marbella oud stadscentrum aan (de weg van Ricardo Soriano) door auto in minder dan 10 minuten. Dit huis wordt gehuurd voor een de winterperiode met maandelijkse prijs van 9000 Eur per maand plus nut (een vaste maandelijkse prijs) en vanaf April tot eind September zijn de prijzen per nacht of per week (huurperiodes op korte termijn) te raadplegen zo gelieve prijzen en beschikbaarheid ons.
Het huis heeft 4 slaapkamers en 3 volledige badkamerss (één van de volledige badkamerss is buiten het belangrijkste huis en naast het buitenkeuken en poolgebied, is het totaal gerenoveerd zijn jaar). De villa heeft privé parkeren voor grotere 3 of 4 kleinere auto's (zij moeten zijn geparkeerde achter andere) en ook zijn er ruimte voor de villa om verscheidene auto's (enkel op de straat voor het huis) te parkeren. Er zijn een privé pool en een grote privé groene tuin. De villa en het poolgebied zijn privé en overzien niet. Er zijn 20 + mooie tuinlampen die de buitengebieden van het huis in de nacht verlichten.
Benedenverdieping van de villa:
Aangezien u aan het huis binnengaat is er breed ganggebied, links van gang is het gebied de keuken. De keuken is onafhankelijk en volledig uitgerust met een koffiemachine (Nesspreso), een broodrooster, een microgolf, een koelkast en een diepvriezer, een was en het drogen machine, een mooi cuttlery en een aardewerk, glazen, koppen en meer.
In het dinning gebied is er een schitterende lijst voor 6 of meer mensen, ook een kleinere bijeenkomst (als koffie en cakehoek), ook een bargebied met een bevindende bar.
In het woonkamergebied, zijn er 2 grote banken (één van hen is een bankbed), een slimme TV en een directe uitgang aan het buitenterras en de tuin. Op het terras van het huis is er een andere dinning lijst met 10 stoelen, verscheidene sunbeds, een chilloutbank, een buitenkeuken met een barbecue, een koelkast en een gootsteen en ook een volledige badkamers met een douche. Op de benedenverdieping zijn er ook 2 buitenslaapkamers met garderobes en 1 volledige badkamers met een badkuip.
Parterre van de villa:
Aangezien u de treden uitgaat komt u aan de gang aan die de ruimten en de badkamers verbindt.
De hoofdslaapkamer is brede advertentie met sommige gedeeltelijke overzeese meningen, die zuiden onder ogen zien. Van het nieuwe venster van goede kwaliteitspvc kunt u de privé tuin en de pool overzien. De blinden zijn automatisch. Ook is er een het lopen kast met een venster en automatische blinden. De vierde slaapkamer heeft 2 eenpersoonsbedden en sommige gedeeltelijke overzeese meningen. Deze 2 slaapkamers op het parterre delen een badkamers. Deze ruime badkamers is volledig refusbihed in een moderne minimalistic stijl en heeft een gang in douche geweest. Het is buiten met een venster en de blinden zijn elektrisch.
De villa wordt gehuurd voor 8 mensen, maar er is een bankbed in de woonkamer, zodat kan het een maximum van 10 mensen aanpassen.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Extra Tarieven:

Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Costabella" Spanje

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Costabella
Regio: Andalusië
Provincie: Malaga-Costa del Sol
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte: 244 m2
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
22
Verwante zoekopdrachten:
4 Slaapkamers Huizen-Villa te huur in Costabella | Costabella Huizen-Villa te huur | Costabella Goedkoop Huizen-Villa | Costabella Bedrijfsappartementen Huizen-Villa