£2.595 GBP | $3.531 USD
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 250 m2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Contate-me

Zwembad

Airconditioning
Eigenaar / Manager:
Costa Del Sol Living
Linda Preece
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
Geactualiseerd: 16-9-2025

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
2 Slaapkamers Appartement te huur Marbella, Spanje
Spectacular frontline beach apartment located in one of the most desired beachfront buildings in Marbella. The property comprises of 2 bedrooms, 2 bathrooms, fully fitted kitchen and large living / dining room with direct access to the terrace offering amazing panoramic sea views. The complex has 24 hour security, outdoor swimming pools, one heated, jacuzzi, sauna, gym, spacious lounge areas and 24hr Concierge service.
The property features marble flooring, air conditioning, 2 parking spaces and storage room.
Duplex for sale in Marina Mariola - Marbella - The Golden Mile - Costa del Sol