Kamer te huur Atouguia-Da-Baleia, Portugal
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De villa Berlenga is een buitenhuis dat en om een comfortabel en uitstekend gasthuis is hersteld aangepast te zijn.
Bij Villa Berlenga kunnen wij van de rust en de kalmte van het platteland genieten, van de nabijheid genieten aan de fabelachtige blauwe vlagstranden en van gemakkelijke toegang tot sportenactiviteiten zoals Golf, Branding, Peddel, Kitesurf, Duik, de Visserij van de Sport, onder anderen profiteren. De nabijheid aan het enorme en waardevolle cultureel erfgoed van het Westelijke Gebied staat voor een enorme diversiteit van programma's toe.
De villa Berlenga biedt een mengeling van comfort en charme, in een ontspannen atmosfeer aan, toestaand ons om een paar dagen vanaf het tumult van de stad door te brengen en enkel aan het tjilpen van vogels te luisteren.
Met een eclectisch decor dat uit een mengsel van rustieke stukken voortvloeit, volledig van geschiedenis en familiegeheugen, met meer eigentijdse degenen, werd alles verondersteld uit om te detailleren en werd gemaakt met heel wat liefde om ons gevoel thuis te maken. Wij kunnen van de diverse gemeenschappelijke ruimten genieten beschikbaar door het verblijf, namelijk, de eetkamer, de woonkamer, de keuken en de tuin.
De villa Berlenga heeft 6 ruimten, 4 dubbele reeksen, 1 drievoudige reeks en 1 viervoudige reeks (in de zolder).
Het strand van Baleal ongeveer 3 minuten drijft afstand, Peniche 7 minuten, „bidos í 15 minuten en Lissabon ongeveer 50 minuten.