1 Slaapkamers Appartement te huur Almada, Portugal
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Zou u zich veronderstellen die leven in een ruime flat, met veel licht en een bevoorrechte mening over de Rivier Tagus, de stad van Lissabon en Serra DA Arrábida? U zult het bij Penthouse Bellevue, een authentiek privé gezichtspunt vinden dat u zal maken als u voelen is altijd op vakantie.
Gevestigd enkel een drie-notulen gang van de veerboot die Cais verbindt doe Sodré, en het lokale metro netwerk, Penthouse Bellevue wordt gevestigd op een trillend gebied van †‹â€ ‹de stad, waar u diverse diensten zoals restaurants, bars, kruidenierswinkelopslag en ook een apotheek kunt vinden.
De penthouse Bellevue is zo volledig uitgerust u slechts moet uw persoonlijke bezittingen brengen. U zult zien dat de foto's geen rechtvaardigheid aan de ware charme van de flat doen. Men zou moeten opmerken dat het bezit op de 19de verdieping, echter, de lift slechts gaat naar de 18de verdieping wordt gevestigd, die u vereisen om een vlucht van treden te beklimmen.
Wij zijn beschikbaar om het even welke vragen te beantwoorden u kunt hebben.
Relevante informations: -
De gasten moeten een vorm met identificatie/paspoortinformatie op controle invullen.
- Recente controle: een prijs van €50 zal voor aankomst tussen 21:00 (9 PM) en 23:59 (11:59PM) worden aangerekend. Als u binnen na middernacht controleert, zal een prijs van €100 worden aangerekend. In beide gevallen, worden de prijzen aangerekend bij controle en moeten in contant geld worden betaald.
- In het geval van het verliezen van een sleutel, of het vergeten van een sleutel binnen de flat, zullen de gasten een prijs van €150 worden aangerekend.
- De flat wordt, op een een te plannen dag en tijd één keer in de week schoongemaakt.
- Het beleid van het lawaai: het lawaai tussen 22H (10PM) en 08h (08AM) is totaal verboden.