3 Slaapkamers Appartement te huur Valencia, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Wij zijn een Spaans-Duitse familie, en dit is ons huis wanneer wij in Valencia zijn, combinerend de charme van zijn uitstekend hart met modern comfort. Het is perfect voor die die de stad één of verscheidene maanden van een trillende buurt dichtbij het overzees kijken te ervaren.
De Eigenschappen van de flat:
- Grootte en Lay-out: 90 die m2 in een hoofdslaapkamer, gastslaapkamer, twee goed uitgeruste bureaus, één badkamers, keuken, eetkamer, woonkamer, balkon, en bergruimte worden verdeeld.
- Recente Vernieuwing: Een klassieke flat met zorgvuldig gehandhaafde esthetisch. Vele originele elementen van de flat, zoals stevige houten deuren en stralen, en plafond het vormen, zijn bewaard.
- Helderheid: Alle ruimten zien naar buiten onder ogen, verzekerend natuurlijk licht door de dag.
- Perfectioneer voor Digitale Nomaden: Twee bureaus met regelbaar-hoogtebureaus en snelle internetdiensten (500 MB symmetrische, veelvoudige WiFi repeaters, en netwerkhavens door de flat).
- De Controle van het klimaat: Gecentraliseerd verwarmend en koelsysteem met thermostaten in elke ruimte.
- Oost-west Richtlijn: Verfris de flat en geniet eenvoudig van het zeebries door de vensters te openen.
- Onverslaanbare Plaats in de Buurt Canyamelar: Een enkel minieme gang 2 van de markt Cabanyal en dicht bij allerlei winkels en supermarkten.
- Nabijheid aan het Strand: Enkel ga om de 10 minuten weg.
- Uitstekende Connectiviteit: Zeer goed verbonden aan openbaar vervoer, met inbegrip van de post van Cabanyal Renfe, metro Marítim post, de trampost van Dr. Lluch, en veelvoudige bushaltes.
Wij beëindigen de laatste details, niet is al decoratie bijvoorbeeld nog geïnstalleerd. Het zal een beetje aardiger in werkelijkheid kijken.