Netherlands language

Verander taal close


Long Term Villa-House for rent in Alhaurin de la Torre Spain EN Location longue durée Alhaurin de la Torre Andalucia FR vivienda alquiler Alhaurin de la Torre Andalucia ES Immobilie zum Mieten Alhaurin de la Torre Andalucia DE affitto lungo termine Alhaurin de la Torre Andalucia IT Huizen en appartementen te huur Alhaurin de la Torre Andalucia NL Arrendamentos de longo prazo Alhaurin de la Torre Andalucia PT долгосрочная аренда Alhaurin de la Torre Andalucia RU
« Terug

5 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Alhaurín de la Torre, Spanje

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£2.701 GBP | $3.669 USD

Beschikbaar van: dinsdag 1 juli 2025
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 250.0 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Huren min.: 1 maand
Slaapkamers: 5
Badkamers: 2
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
pool Zwembad
pets Huisdieren toegestaan
ac Airconditioning
smoke Niet roken
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Flatio)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Flatio.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar flatio.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij flatio.

5 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Alhaurín de la Torre, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het mooie en zonnige landbouwbedrijf voor 10 mensen enkel 10 minuten van het centrum van Alhaurín DE La Torre en Alhaurín Gr Grande u kan van golf, gastronomie, cultuur en vrije tijd zonder lange reizen door auto genieten. Maar als u een weinig verder langs fantastisch de wegensnet van Malaga wilt drijven zult u op de stranden van Torremolinos of in het centrum van het kapitaal van Malaga in ongeveer 25 minuten zijn.
Wij delen u mee dat het bijlagehuis dat reizigers verder van de 9de persoon aanpast slechts zal openen als de reserve 8 mensen overschrijdt. Namelijk van de 9de persoon verder is er een supplementair tarief voor de negende en de tiende. In geen omstandigheden zal deze bijlage geopend worden als er neen meer dan 8 plaatsen in de belangrijkste aanpassing zijn.
Virtuele reis
Het genieten van de van familie zien, die hoe de kleine in het huis pret op een perceel hebben dat rond zijn volledige perimeter en met een veilige ingebouwde pool geschermd is, zal een grote onderbreking voor u zijn, aangezien u een oog kunt houden op hen van het barbecuegebied. Het volledige openluchtgebied van de pool en de barbecue is uitgerust met openluchtmeubilair zodat u zowel bij nacht als tijdens de dag kunt genieten van de prachtige meningen die het geheugen hiervan samen met de ogenblikken dat uw familie u verstrekt, zullen maken deze vakanties onvergetelijk zijn zullen maken.
Een comfortabele onderbreking in professionele aanpassing, met gastheren gewijd aan deze zaken, en op wie u kunt tellen als u om het even welke problemen, vragen of suggesties hebt.
U kunt ook in de comfortabele hangmatten naast de pool zonnebaden, en als u de kleine in het huis niet in het water wilt baden of rusten, kunt u de pool met de deur sluiten zodat de meest ongehoorzame niet binnen heimelijk nemen. zij.
Hetzij binnen of buiten de aanpassing, kunt u van de aanpassing van het jaar op elk ogenblik genieten, zal zijn woonkamer met open haard een vergaderingspunt in de winter voor de familie zijn en de pool naast de behandelde buitenkanten kan de zomerdegenen zijn. Hoewel, zoals u goed het weet, in Malaga wij één van de beste klimaten in het Middellandse-Zeegebied hebben en hoewel de pool niet wordt verwarmd, wordt het het hele jaar door gehandhaafd allen voor het geval dat u als op elk ogenblik het nemen van een onderdompeling van het jaar voelt.
Zoals wij zeggen, is het een aanpassing specifiek aan stille families, en met ongelooflijke meningen, is zijn keuken uitgerust met een afwasmachine en alles u wenst zodat u kunt genieten van makend heerlijke vakantielunchen zonder het zijn in de haast (aangezien u goed) het weet van onze dagelijks van dag tot dag, genieten van kokend!!!
Het huis heeft vier slaapkamers waar drie van hen een tweepersoonsbed, een andere met twee eenpersoonsbedden hebben. Het zal ook twee volledige badkamerss met een douche en een toilet hebben. Het huis in bijlage heeft een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, een tweede volledige keuken en een woonkamer met televisie.
De televisie is Slimme TV, zodat zullen de volwassenen en de kinderen van hun favoriete reeks kunnen genieten over de verschillende huidige kanalen.
Noch de Huizen van de Vakantie van Cubo noch de eigenaar kunnen voor mogelijke beperkingen in de watervoorziening verantwoordelijk worden gehouden en hoe zij het verblijf van de reiziger konden beïnvloeden, zolang deze door de bevoegde instanties werden verordend, en verplicht waren.
Om deze potentiële ongemakken tijdens uw verblijf te verlichten, adviseren wij nadenkend kopend reisverzekering.
De buitenkanten worden schoongemaakt tussen één en twee keer per week, zullen de reizigers altijd vooraf op de hoogte gebracht worden of bij de zelfde controle zullen de reizigers de dag met de eigenaars vestigen.
Gelieve te merken op dat om bij dit bezit te blijven is het noodzakelijk om een storting te behouden of te betalen alvorens de sleutels te overhandigen.
De storting zal na uw verblijf worden geopend of zijn teruggekeerd.
Bovendien het laden is de elektrische voertuigen strikt belemmerd. Indien ontdekt, zal de elektriciteitsrekening van de storting worden afgetrokken.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen de overeenkomst van de huur
Alle inbegrepen rekeningen
Storting voor verblijven meer dan 6 maanden: 3005.00 (EUR)
Als u uw reserve 30 dagen of meer annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de volledige eerste huur. Als u uw reserve tot 14 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de helft van de eerste huur. Als u uw reserve minder dan 13 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, won u ` t krijgt een terugbetaling van de eerste huur.
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Calle Calle Las Barrancas, La Alquería, Parcela 172
Postcode:
Plaats: Alhaurín de la Torre
Regio: Andalusië
Provincie: Andalusië
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte: 250.0 m2
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Huisdieren toegestaan: check
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet:
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast: check
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
5 Slaapkamers Huizen-Villa te huur in Alhaurín de la Torre | Alhaurín de la Torre Huizen-Villa te huur | Alhaurín de la Torre Goedkoop Huizen-Villa | Alhaurín de la Torre Bedrijfsappartementen Huizen-Villa | Huisdieren toegestaan Lange termijn verhuur in Alhaurín de la Torre