Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Marbella Spain EN Location longue durée Marbella Andalucia FR vivienda alquiler Marbella Andalucia ES Immobilie zum Mieten Marbella Andalucia DE affitto lungo termine Marbella Andalucia IT Huizen en appartementen te huur Marbella Andalucia NL Arrendamentos de longo prazo Marbella Andalucia PT долгосрочная аренда Marbella Andalucia RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te huur Marbella, Spanje

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£4.887 GBP | $6.572 USD

Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 160.0 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Huren min.: 1 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
smoke Niet roken
check Garage
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Flatio)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Flatio.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar flatio.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij flatio.

email Gedekt door verblijfsbescherming

close
email Gedekt door verblijfsbescherming.

Verhuisgarantie
Zorgt ervoor dat u altijd een plek hebt om te verblijven, zelfs als niet alles verloopt zoals gepland.
Gebalanceerde visumvriendelijke huurovereenkomst
Biedt gelijke rechten en voegt grote flexibiliteit toe aan uw verblijf.
100% geldbescherming
Wat garandeert dat uw transacties altijd veilig en vrij van oplichting zijn.

U bent automatisch gedekt
door ons verblijfsbeschermingspakket.

2 Slaapkamers Appartement te huur Marbella, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gevestigd in de urbanisatie van Arena's DE Marbella, is deze prachtige benedenverdiepingsflat met directe toegang tot de wegen die u (binnen de urbanisatie) aan de pool, stranden en tuinen nemen, ideaal voor het ontspannen, hebbend een vakantie dichtbij het overzees en niet voor het incommunicado zijn. De toegang van de weg tot alle aandachtspunten op de Costa del Sol is snel en toegankelijk. U zult ook geen problemen parkerend uw voertuig hebben omdat de aanpassing parkeren inbegrepen in het tarief aanbiedt.
De aanpassingsgemeenschap biedt twee zwembaden, well-kept tuinen en natuurlijke strandmilieu's typisch van dit gebied van †‹â€ ‹Marbella aan. Zijn hierboven vermelde plaats, zal betekenen dat u niet zult missen moetend om het even welk punt bezoeken dat op de Costa del Sol, Marbella plaatst enkel vijftien minuten door auto. Met de optie om op de interlokale bussen te kunnen krijgen die langs de Mediterrane weg overgaan.
Van bejaarde mensen met verminderde mobiliteit aan kinderen, zullen zij gemakkelijke toegang tot de aanpassing, of door het belangrijkste poort of door openluchtterras, naar de communautaire tuinen hebben, waar u van mooie ogenblikken van kalmte of familielunchen kunt genieten. Met het openluchtmeubilair zult u van deze ruimte genieten waar u elk lid van de familie ontspannen en kunt toestaan om hun ogenblik van kalmte te hebben.
HERINNER DAT U IN EEN AANPASSING BINNEN EEN GEMEENSCHAP GAAT BLIJVEN. EERBIEDIG DE REGELS VAN HET ZELFDE EN DE REST BUREN.
In de ruime woonkamer, kunt u lunch als familie hebben, van een film door ons favoriet audiovisueel platform (dankzij de vrije vezel optische Internet verbinding) of eenvoudig rust genieten.
De keuken is uitgerust met alles u nodig hebt zodat het geen probleem is om uw lunchen, snacks of diners voor te bereiden. Het heeft een toegangsdeur met een groot binnenlands terras, waar u (als u met het) reist zet uw fiets en dan hebt mooie gangen door de Duinen Artola kunt.
Het volledige huis (behalve de keuken) heeft airconditioning gecentraliseerd, zodat is uw rust bij de juiste temperatuur gewaarborgd. Bij de Huizen van de Vakantie van Cubo geven wij een partij om de duurzaamheid van onze aanpassingen, die is waarom de aanpassingen controlesystemen hebben om consumptie te verbeteren en ervoor te zorgen dat het effect op het milieu zo minimaal mogelijk is. U moet uw deel in deze strijd voor het milieu ook doen. klimaat verandering. Gelieve verantwoordelijk te zijn met elektriciteit en waterconsumptie.
De slaapkamers, waarvan er twee zijn, hebben een venster aan de buitenkant, kasten om uw bagage op een comfortabele en ordelijke manier op te slaan.
Hun configuratie is:
Hoofd slaapkamer met Engels-reeksbadkamers met badkuip: Tweepersoonsbed
Secundaire slaapkamer: Het heeft twee eenpersoonsbedden.
U zult ook een badkamers met een badkuip op het gebied van de distributiegang van †‹â€ ‹de aanpassing hebben.
Geniet van uw verblijf.
Noch de Huizen van de Vakantie van Cubo noch de eigenaar kunnen voor mogelijke beperkingen in de watervoorziening verantwoordelijk worden gehouden en hoe zij het verblijf van de reiziger konden beïnvloeden, zolang deze door de bevoegde instanties werden verordend, en verplicht waren.
Om deze potentiële ongemakken tijdens uw verblijf te verlichten, adviseren wij nadenkend kopend reisverzekering.

De flat in Marbella heeft slaapkamer 2 en capaciteit voor 4 mensen.
Comfortabele en moderne aanpassing van 160 die m2, op beachfront, met meningen van de tuin en de pool wordt gevestigd. Het wordt gevestigd 100 m van het zandstrand van Playa DE Marbella, 1 km van Lokaal restaurant Negocios, 2 km van Echte het golfcursus van Rio van het Golf, 2 km van het golfcursus van het Golf van Santa Clara Marbella, 2 km van het busstation „debus Avanza van Parada“, 3 km van de golfcursus „Marbella Golf & de Club van het Land“, 5 km van de stad „Marbella“, 6 km van de supermarkt „La Cañada van Centro Comercial“, 7 km van de supermarkt „Mercadona Elviria“, 10 km van het natuurreservaat „Dunas DE Artola“, 11 km van het pretpark „Begin Lite Marbella, Overleg“, worden 20 km van het rotsstrand „Faro DE Calaburra“, 24 km van het waterpark „Aquamijas“, 26 km van de stad „Fuengirola“, 29 km van het pretpark „Selwo Aventura, Estepona“, 47 km van de luchthaven „Aeropuerto DE Málaga, EindCosta del Sol, AGP“, 53 km van het station het „Ave Málaga Maria Zambrano van Estacion“, 53 km van het busstation „Estación provinciaal DE Málaga“, 61 km van de stad „Málaga Distrito Centro“, 200 km van de skihelling „Siërra Nevada“ en gevestigd in gebiedsideal voor kinderen en binnen een urbanisatie.
Het heeft een tuin, tuinmeubilair, geschermd perceel, 50 m2terras, ijzer, Internet toegang (WiFi), hairdryer, balkon, het gebied van kinderen, warmtepomp het verwarmen, airconditioning, community+children pool, behandeld parkeren in het zelfde gebouw, 1 Televisie, satellietTV (Talen: Spaans, Duits, Nederlands, Frans).
De onafhankelijke keuken, met ceramische haardplaat, is uitgerust met een ijskast, een microgolf, een oven, een diepvriezer, een wasmachine, een afwasmachine, schotels/bestek, keukengerei, koffiezetapparaat, broodrooster, ketel en juicer.
Gelieve te merken op dat om bij dit bezit te blijven is het noodzakelijk om een storting te behouden of te betalen alvorens de sleutels te overhandigen.
De storting zal na uw verblijf worden geopend of zijn teruggekeerd…
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen de overeenkomst van de huur
Alle inbegrepen rekeningen
Storting voor verblijven meer dan 6 maanden: 3575.00 (EUR)
Als u uw reserve 30 dagen of meer annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de volledige eerste huur. Als u uw reserve tot 14 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de helft van de eerste huur. Als u uw reserve minder dan 13 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, won u ` t krijgt een terugbetaling van de eerste huur.
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Avenida de Albatros 2
Postcode:
Plaats: Marbella
Regio: Andalusië
Provincie: Marbella-Costa del Sol
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte: 160.0 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast: check
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Buitenkant:
Garage: check
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid:
Tuin:
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te huur in Marbella | Marbella Studenten Appartement | Marbella Studio Appartement | Marbella Appartement te huur | Marbella Goedkoop Appartement | Marbella Bedrijfsappartementen Appartement