Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Razlog Bulgaria EN Location longue durée Razlog Blagoevgrad FR vivienda alquiler Razlog Blagoevgrad ES Immobilie zum Mieten Razlog Blagoevgrad DE affitto lungo termine Razlog Blagoevgrad IT Huizen en appartementen te huur Razlog Blagoevgrad NL Arrendamentos de longo prazo Razlog Blagoevgrad PT долгосрочная аренда Razlog Blagoevgrad RU
« Terug

Kamer te huur Razlog, Bulgarije

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£1.127 GBP | $1.518 USD

Beschikbaar van: zaterdag 12 juli 2025
Type eigendom: Kamer
Oppervlakte: 80.0 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 3 maand
Huren min.: 5 nachten
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
pool Zwembad
pets Huisdieren toegestaan
smoke Niet roken
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Flatio)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Flatio.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar flatio.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij flatio.

Kamer te huur Razlog, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De penthouse van FEDORA bij de 5* Toevlucht van wereldklasse van het Golf & van het Kuuroord van Pirin wordt gevestigd dichtbij Bansko en kenmerkt een restaurant, een bar en een tuin, vrij WiFi en directe bergmeningen. De flat van de spaceThe hoogste-vloer heeft 2 vloeren. De benedenverdieping met woonkamer, keuken en badkamers met toilet is ongeveer 58 vierkante meters samen met een balkon en een terras, waar u ochtend van koffie kunt genieten overziend Pirin Mountains.Upstairs u een groot tweepersoonsbed, gootsteen met toilet, wasmachine en droger zult vinden. De gast accessGuests kan de openluchtpools in het gebouw gebruiken kosteloos. De binnenpool en het thermische deel van het kuuroord, evenals het geschiktheidscentrum, het pompoenhof en de massagefaciliteiten zijn beschikbaar aan extra kosten. Er zijn een skibergruimte, 24/7 ontvangst, fietshuur en skimateriaal. Tijdens het skiseizoen, is er een vrije pendeldienst aan en van de lift elk uur van de dag. Als u houdt van golf te spelen, kunt u onze juiste of linkergolfreeksen gebruiken kosteloos en van de golfcursussen om het hotel voor prefferential tarieven spelen. Als onze gast, hebt u een korting op de betaalde diensten van 10% of meer.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen de overeenkomst van de huur
Alle inbegrepen rekeningen
Geen Storting voor verblijven van minder dan 6 maanden!
Als u uw het boeken 14 dagen of meer annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de volledige eerste huur. Als u uw het boeken van tot 7 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de helft van de eerste huur. Als u uw het boeken van minder dan 6 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, won u ` t krijgt een terugbetaling van de eerste huur.
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Main building
Postcode:
Plaats: Razlog
Regio: Blagoevgrad
Provincie: Razlog
Land: Bulgarije
Locatie:
Oppervlakte: 80.0 m2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 4 Personen
Zwembad check
Huisdieren toegestaan: check
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast: check
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Buitenkant:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid:
Tuin:
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna: check
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Kamer te huur in Razlog | Razlog Studenten Kamer | Razlog Kamer te huur | Razlog Goedkoop Kamer | Razlog Bedrijfsappartementen Kamer | Huisdieren toegestaan Lange termijn verhuur in Razlog