1 Slaapkamers Appartement te huur Rome, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Privé en het welkom heten flat. Fijn geleverd op een centraal, stil, en bladgebied, dicht bij ambassades. Met sqm 50 binnen en sqm 50 in openlucht, is het ideaal voor één enkele persoon of een paar. Het kenmerkt een dubbele slaapkamer, een woonkamer met een het dineren gebied, een badkamers, en een keuken met een groot tree-lined terras en een onafhankelijke ingang. Gevestigd op de benedenverdieping maar op een helling en naar het noorden gericht, is het natuurlijk zeer koel in de zomer zelfs zonder airconditioning.
De straat, welke grenzenVilla Ada, voor zij ideaal is die de Olympische zwembaden of de gymnastiek in prestigieuze Circolo Canottieri Aniene, of het tennis, de atletiek, het rugby, of de ruitersportterreinen dichtbij, zoals die bij Villa Glori of de Club van de Poney gebruiken.
Het wordt gevestigd enkel een paar stappen van de panoramische Piazza delle Muse, de kliniek Quisisana, het Algemene Bevel Carabinieri, en de Grote Moskee van Rome.
Van luchthavens Rome Fiumicino en Ciampino, wordt het verbonden via het Centrale Station van Eindpunten, dat door bus 360 wordt verbonden. Van het stadscentrum, wordt het weg verbonden door de metropolitaanse trein naar Piazzale Flaminio (Piazza del Popolo) met het einde van Campi Sportivi (Piazza Euclide - de lijn van Fara Sabina), 150 meters. Lokale bus 52 houdt ook net voor de ingang op en gaat naar Piazza Mancini, in de buurt Prati.