Netherlands language

Verander taal close


Long Term Villa-House for rent in San Fulgencio Spain EN Location longue durée San Fulgencio Valencia FR vivienda alquiler San Fulgencio Valencia ES Immobilie zum Mieten San Fulgencio Valencia DE affitto lungo termine San Fulgencio Valencia IT Huizen en appartementen te huur San Fulgencio Valencia NL Arrendamentos de longo prazo San Fulgencio Valencia PT долгосрочная аренда San Fulgencio Valencia RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur San Fulgencio, Spanje

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£535 GBP | $719 USD

Beschikbaar van: maandag 24 november 2025
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 42.0 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 3 maand
Huren min.: 1 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
ac Airconditioning
smoke Niet roken
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Flatio)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Flatio.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar flatio.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij flatio.

email Gedekt door verblijfsbescherming

close
email Gedekt door verblijfsbescherming.

Verhuisgarantie
Zorgt ervoor dat u altijd een plek hebt om te verblijven, zelfs als niet alles verloopt zoals gepland.
Gebalanceerde visumvriendelijke huurovereenkomst
Biedt gelijke rechten en voegt grote flexibiliteit toe aan uw verblijf.
100% geldbescherming
Wat garandeert dat uw transacties altijd veilig en vrij van oplichting zijn.

U bent automatisch gedekt
door ons verblijfsbeschermingspakket.

2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur San Fulgencio, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Bungalow Casa DE Lulu wordt gevestigd enkel een half uur van de luchthaven van Alicante in de Jachthaven van La Urbanización, die een stillere en idyllischere regeling dan nabijgelegen Torrevieja is. Alle diensten (kruidenierswinkelopslag, apotheken, taxirang, gezondheidscentrum, toeristeninformatie, twee zwembaden, talrijke restaurants en koffie) zijn binnen het lopen afstand (10-20 minuten).
De bungalow heeft twee kleine slaapkamers, een open keuken en een bathroom/WC, zodat is het geschikt voor een maximum van vier mensen (bijvoorbeeld, 2 volwassenen + 2 jonge geitjes). Het materiaal omvat een warmtepomp/een airconditioner, plafondventilator, ontvochtigingstoestel en wasmachine (verstrekt wasserijdetergens). Het keukenmateriaal omvat hotplates, een minioven, een microgolf, een mixer, een elektrische ketel, een broodrooster en alle noodzakelijke werktuigen voor het koken, het maken van koffie (Franse pers, mokapot, filter) en het eten. De verbinding van WiFi heeft een downloadsnelheid van 300mb. Het dakterras heeft een lijst, een parasol en stoelen; de zon raakt bijna de hele dag het terras. Voor families met kinderen en peuters, zijn er onbenullig, bad, hoge stoel en een reiswieg een een geschikt voor kinderen onder twee jaar oud.
Jammer genoeg, passen wij geen huisdieren toe te schrijven aan de buurt aan.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen de overeenkomst van de huur
Alle inbegrepen rekeningen
Als u uw het boeken 14 dagen of meer annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de volledige eerste huur. Als u uw het boeken van tot 7 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de helft van de eerste huur. Als u uw het boeken van minder dan 6 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, won u ` t krijgt een terugbetaling van de eerste huur.
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Parque Nervion 34
Postcode:
Plaats: San Fulgencio
Regio: Valencia
Provincie: Alicante-Costa Blanca
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte: 42.0 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet:
Telephone:
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser:
Koelkast: check
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur in San Fulgencio | San Fulgencio Huizen-Villa te huur | San Fulgencio Goedkoop Huizen-Villa | San Fulgencio Bedrijfsappartementen Huizen-Villa