Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Prague Czech Republic EN Location longue durée Prague Bohemia FR vivienda alquiler Prague Bohemia ES Immobilie zum Mieten Prague Bohemia DE affitto lungo termine Prague Bohemia IT Huizen en appartementen te huur Prague Bohemia NL Arrendamentos de longo prazo Prague Bohemia PT долгосрочная аренда Prague Bohemia RU
« Terug

1 Slaapkamers Appartement te huur Praag, Tsjechië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£1.622 GBP | $2.203 USD

Beschikbaar van: woensdag 2 juli 2025
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 55.0 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Huren min.: 10 nachten
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
pets Huisdieren toegestaan
ac Airconditioning
smoke Niet roken
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Flatio)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Flatio.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar flatio.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij flatio.

1 Slaapkamers Appartement te huur Praag, Tsjechië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Onlangs opnieuw opgebouwd 1 flat van de slaapkamerzolder, moderne en modieuze is wordt gevestigd met airconditioning met geest die op šovice van Vinohrady /Vr van het grens grote gebied gekend voor het charmeren van de atmosfeer die door parken Grebovka, Heroldovy Sady, koffie wordt omringd. De flat is op 4de verdieping van de vernieuwde bouw van architectenWeegschaal van de jaar van 1924 zonder een lift. De snelle verbinding aan de stad in in 10 †„15 mins met divers openbaar vervoer. De lay-out van de flat bestaat uit een grote woonkamer met luxe een keuken Sykora die met een koelkast, een dubbel elektrisch kooktoestel, een microgolf, een ketel enz. wordt uitgerust. Er zijn één slaapkamer met een tweepersoonsbed en extra bedden (bank) in het leven rooom. Een wasmachine is omvat. De toegang van Internet is beschikbaar via WiFi. Onze flat heeft een luchtvoorwaarde zodat kunt u ook in de zomer comfortabel voelen.
Divers openbaar vervoer door paarnotulen van gang. Meest dichtbijgelegen metro is Flora (lijn A). U kunt in 8 min op postMuseum krijgen. Ideal voor een paar.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen de overeenkomst van de huur
Alle inbegrepen rekeningen
Geen Storting voor verblijven van minder dan 6 maanden!
Als u uw reserve 30 dagen of meer annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de volledige eerste huur. Als u uw reserve tot 14 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de helft van de eerste huur. Als u uw reserve minder dan 13 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, won u ` t krijgt een terugbetaling van de eerste huur.
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Bulharská 33
Postcode:
Plaats: Praag
Regio: Bohemen
Provincie: City of Prague
Land: Tsjechië
Locatie:
Oppervlakte: 55.0 m2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 3 Personen
Huisdieren toegestaan: check
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet:
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser:
Koelkast: check
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Appartement te huur in Praag | Praag Studenten Appartement | Praag Studio Appartement | Praag Appartement te huur | Praag Goedkoop Appartement | Praag Bedrijfsappartementen Appartement | Huisdieren toegestaan Lange termijn verhuur in Praag