Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Prague Czech Republic EN Location longue durée Prague Bohemia FR vivienda alquiler Prague Bohemia ES Immobilie zum Mieten Prague Bohemia DE affitto lungo termine Prague Bohemia IT Huizen en appartementen te huur Prague Bohemia NL Arrendamentos de longo prazo Prague Bohemia PT долгосрочная аренда Prague Bohemia RU
« Terug

1 Slaapkamers Appartement te huur Praag, Tsjechië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£597 GBP | $811 USD

Beschikbaar van: donderdag 3 juli 2025
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 26.0 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 6 maand
Huren min.: 14 nachten
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
smoke Niet roken
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Flatio)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Flatio.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar flatio.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij flatio.

1 Slaapkamers Appartement te huur Praag, Tsjechië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Mooie onlangs vernieuwde flat (de vernieuwing werd gemaakt in 2023) flat 1+1 met balkon aan de binnenplaats (zeer stille en vreedzame plaats) met zeer korte afstand aan het centrum van Praag (ongeveer 15 minuten door tram aan I.P. Pavlova). De flat wordt gevestigd op de 5de verdieping met een lift in straat Kloboucnická, die om de 10 minuten loopt aan het Vierkant van Bratrí Synku is. Zeer goede vervoertoegankelijkheid - loopt de bushalte een paar notulen afstand (richting Pankrác, Podolí, Smíchov) + 5 minuten gangtram (richtingen van I.P Pavlova of Karlovo námestí). 10 minuten die afstand lopen aan het station Vršovice, waar om de 15 minuten trein aan hoofdstation (5 minuten rit) vertrekt. De flat wordt volledig geleverd, met meer dan genoeg bergruimte. De vlakte is geschikt voor één persoon, vouwt een deel van de vlakte bed. Het recht naast de flat is twee bars, volledige burgerbelevingswaarde (uitdrukkelijke restaurants, koffie, tesco, de geschiktheidscentrum van het BBC, enz.). Dicht bij de flat is er een mooi park, dat onder de villa van Grobe gesitueerd is. Internet is unlimitedly beschikbaar, omvat de flat een verwarmde vloer in de keuken.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Geen Storting voor verblijven van minder dan 6 maanden!
Als u uw reserve 30 dagen of meer annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de volledige eerste huur. Als u uw reserve tot 14 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de helft van de eerste huur. Als u uw reserve minder dan 13 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, won u ` t krijgt een terugbetaling van de eerste huur.
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres: ulice Kloboucnická 1408/19
Postcode:
Plaats: Praag
Regio: Bohemen
Provincie: City of Prague
Land: Tsjechië
Locatie:
Oppervlakte: 26.0 m2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 2 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast: check
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Appartement te huur in Praag | Praag Studenten Appartement | Praag Studio Appartement | Praag Appartement te huur | Praag Goedkoop Appartement | Praag Bedrijfsappartementen Appartement