Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Malaga Spain EN Location longue durée Malaga Andalucia FR vivienda alquiler Malaga Andalucia ES Immobilie zum Mieten Malaga Andalucia DE affitto lungo termine Malaga Andalucia IT Huizen en appartementen te huur Malaga Andalucia NL Arrendamentos de longo prazo Malaga Andalucia PT долгосрочная аренда Malaga Andalucia RU
« Terug

Appartement te huur Malaga, Spanje

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£1.488 GBP | $2.005 USD

Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 35.0 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Huren min.: 5 nachten
Slaapkamers: Studio
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
ac Airconditioning
smoke Niet roken
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Flatio)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Flatio.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar flatio.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij flatio.

Appartement te huur Malaga, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Onze vernieuwde studio voor 2 mensen heeft de beste plaats als u aan alle interessante plaatsen in Malaga dicht wilt zijn. Het museum van Picasso is slechts 300m weg en de Kathedraal van Malaga: 270m. Als u een gang langs Calle Granada neemt, zult u Calle Larios, de belangrijkste het winkelen gebieds (100m) Tijd voor een goede gastronomie hebben? Een gang aan de Markt Atarazanas (650m neem) u willen van een dag bij het strand en zijn restaurants genieten? Het Strand van Malagueta (1.5km) Als u beslist van een dag bij het strand te genieten, adviseren wij u een gang langs Paseo DE Parque en terug door Uno Muelle neemt. Deze plaats wordt gevestigd naast de haven van Malaga en heeft bars, restaurants en winkels. De geboorteplaats van Picasso wordt gevestigd in het Plein DE La Merced. Neem een foto met hem (zijn standbeeld) Het is slechts 500m van de flat en hier hebt u ook verschillende soorten restaurants en bars. Het is ook vrij gemakkelijk om de trein van de „post Málaga van Centro te nemen Alameda“ als u tijd hebt om Fuengirola, Torremolinos, Benalmádena, enz. te bezoeken. Dit is de zelfde trein die u ook to/from de luchthaven neemt. De post is 1 km van de studio.
Kapitein Studio wordt vernieuwd en heeft een privé terras met lijst en stoelen. 1 tweepersoonsbed. De badkamers heeft een douche en de keuken is uitgerust met een wasmachine, een koffiezetapparaat, een koelkast, een microgolf en een oven. Verlichtte zeer aangezien de hoge vensters met balkon meningen aan de straat hebben.
De huisdieren worden toegestaan. 30 euro per reserve. Vraag ons over onze mooie Uitrusting van het Huisdier
Regels: De huisdieren kunnen bedden, geen banken, enz. gebruiken. Tevreden, verlaat uw huisdier niet in het huis alleen en probeer ook om lawaai te vermijden.
Om na te denken:
Het vrije wekelijkse schoonmaken (omvat verandering van bladen en handdoeken). Omvat keukengerei het schoonmaken niet.
De ingangstijd is van 15:00 aan 21:00. Als u na 9:00 p.m. wilt registreren.
Voor controles na 9:00 p.m., bieden wij twee opties aan: .1 - neem de sleutels op het kantoor op aan geen kosten,
2- kom bij de gereserveerde flat samen. Deze laatste dienst heeft een extra last van EUR 50 betaalbaar op aankomst.
Gelieve te laten ons vooraf het weten zodat kunnen wij organiseren.
U kunt uw bagage op ons kantoor in Avda verlaten. Manuel Agustín Heredia nº 6 (Málaga).
Alle gasten over de leeftijd van 16 zullen het politieregister moeten ondertekenen.
Tevreden, vergeet niet dat wij u om een terugbetaalbare storting op uw aankomst zullen vragen. Deze storting zal door creditcard moeten worden betaald.
Wij verheugen ons op spoedig het zien van u
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Als u uw reserve 14 dagen of meer annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de volledige eerste huur. Als u uw reserve tot 7 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de helft van de eerste huur. Als u uw reserve minder dan 6 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, won u ` t krijgt een terugbetaling van de eerste huur.
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Calle Capitán 4
Postcode:
Plaats: Malaga
Regio: Andalusië
Provincie: Malaga-Costa del Sol
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte: 35.0 m2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 2 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet:
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser:
Koelkast: check
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
Malaga Studenten Appartement | Malaga Studio Appartement | Malaga Appartement te huur | Malaga Goedkoop Appartement | Malaga Bedrijfsappartementen Appartement