Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren
van
£4.246 GBP | $5.711 USD
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 70.0 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 12 maand
Huren min.: 1 maand
Slaapkamers: 2
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs

Airconditioning

Niet roken
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

Betalingsbescherming
(Flatio)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Flatio.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar flatio.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij flatio.
Gedekt door verblijfsbescherming

Gedekt door verblijfsbescherming.
Verhuisgarantie
Zorgt ervoor dat u altijd een plek hebt om te verblijven, zelfs als niet alles verloopt zoals gepland.
Gebalanceerde visumvriendelijke huurovereenkomst
Biedt gelijke rechten en voegt grote flexibiliteit toe aan uw verblijf.
100% geldbescherming
Wat garandeert dat uw transacties altijd veilig en vrij van oplichting zijn.
U bent automatisch gedekt
door ons verblijfsbeschermingspakket.
2 Slaapkamers Appartement te huur Malaga, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Vertaald:
Suncity Gigantes Dúplex is een ruime en heldere 2 slaapkamerflat in het centrum van Malaga. Het heeft capaciteit tot 4 mensen. Het heeft een ruime leven-dineert ruimte met een bank, een onafhankelijke keuken, een volledige badkamers, een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden. De Duplex van Gigantes van de Stad van de zon wordt gevestigd enkel 300 meters van het museum van Thyssen van Trambestuurders en de het winkelen straten in het centrum van Malaga. Er zijn treden binnen de flat. De controle is beschikbaar bij 2:00 p.m. aan 10:00 p.m. te uwer beschikking de recente controledienst op verzoek: - Van 10:00 p.m. aan 12:00 a.m. met een supplement van 20 euro van 12:01 a.m. aan 02:00 a.m. met een supplement van 30 euro van 02: 01 met een supplement van 50 euro
Opmerkingen:
Vertaald:
Storting voor verblijven meer dan 6 maanden: 3200.00 (EUR)
Als u uw reserve 30 dagen of meer annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de volledige eerste huur. Als u uw reserve tot 14 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de helft van de eerste huur. Als u uw reserve minder dan 13 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, won u ` t krijgt een terugbetaling van de eerste huur.
Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder
om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.