Kamer te huur Turijn, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
#SINGLE BLAUWE ZAAL
- Deze ruimte heeft een balkon en er is een extra bed onder het bed
De flat wordt gevestigd binnen VIA COTTOLENGO 6 in het hart van Porta Palazzo, een ABSOLUUT MULTI ETNISCH GEBIED (als u vooroordelen hebt dit NIET de plaats voor u! is)
MAANDELIJKSE KOSTEN: EURO 380
+ EURO 50 VAN DE BIJDRAGE VAN HET GAS VANAF OKTOBER AAN APRIL
HUUR: €260
UITGAVEN: € 120 (water, flatgebouw met koopflatsprijzen, WiFi, verzekering, elektriciteit - TOT, als ANDER COST wordt vermeld dat)
GAS: er is een last voor de hitte voor de winter die vanaf Oktober aan April beginnen
€ 50 maandelijks - compensatie tegen tweemaandelijkse rekeningen. Voor het geval dat de gasbijdrage overschrijdt, zullen de extra kosten door ALLE huurders worden gedeeld en zullen betaald worden op de volgende maand.
ELEKTRICITEIT: de elektriciteit is inbegrepen TOT € 90 maandelijkse .in case de rekening deze kosten overschrijdt extra eveneens van de huurders wordt gedeeld (geen kwestie het gebruik real.personal is)
Als er de SUPPLEMENTEN zijn van NUT moeten de kosten op de volgende maand worden betaald.
STORTING: € 800 om door HousingAnywhere worden verzonden na het boeken.
De storting wordt teruggegeven zodra het contract over is: de ruimte & het gemeenschappelijke gebied worden gecontroleerd als er schade is. € 100 wordt behouden wachtend de gasrekeningen die binnen 60 dagen en controle komen voor het geval dat er behoefte aan compensatie is.
De diepe schoonmakende prijs wordt betaald door storting
Maandelijkse Betalingen door het platform of door bank (geen contant geldbetaling)
gevestigd die op het gebied van de Dageraad hoofdzakelijk aan studenten en jonge transferers wordt gehuurd. Op een steenworp van Piazza della Repubblica (de grootste Europese markt) en dicht bij het levendige nachtleven van Romano Quadrilatero.
Het gebied van de DAGERAAD is absoluut MULTI ETNISCH daarom worden de vooroordelen NIET INGESTEMD met…
15 minuten die aan het stadscentrum lopen.
Op een gebied geschikt aan openbaar vervoer en de diensten. Zeer goed verbonden PoliTo en UniTO.
Het Centrum van de Stad ESCP is weg 20 minuten
IED en IAAD bij korte het lopen afstand
Het bezit kenmerkt keuken met balkon, kiezen 2 slaapkamers, 2 gedeelde slaapkamers en 2 badkamerss uit.
Zich gelieve ervan bewust te zijn dat HousingAnywhere een online het boeken platform is. Daarom zijn ruilen van contactdetails en aanbieden van het bekijken niet mogelijk. Als u deze aanpassing zou willen reserveren, verzend me een het boeken verzoek of een bericht en uw tijd gelieve te vermelden (VERZEND het BEWIJS van identiteitskaart)
. Ik verheug me op het ontmoeten van u!