1 Slaapkamers Appartement te huur Zurich, Zwitserland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Centraal gevestigde en comfortabele bedrijfsflat in Zürich Oerlikon in een stille plaats.
Op 41m2 u geniet van een holistic comfort in deze bedrijfsflat. De modieuze flat biedt een slaapkamer en een ruime woonkamer aan. In de slaapkamer is er een tweepersoonsbed en in de woonkamer een bankbed voor twee personen. Het is ook mogelijk om in de keuken te koken. Dit biedt hotplates, een microgolf met baksel en grillfunctie, een koffiemachine en alle gemeenschappelijk keukengerei aan. Natuurlijk, heeft de flat zijn eigen badkamers. Daar zult u een douche, een droogkap, handdoeken en toiletries vinden. Een balkon besluit het het leven comfort. Hier kunt u de dag beëindigen en eenvoudig ontspannen.
Alle extra kosten, WiFi Internet, TV, het maandelijkse midden schoonmaken (van een verblijf van 45 nachten) en vrij gebruik van wasmachines en drogers in de wasserijruimte zijn reeds inbegrepen in de definitieve prijs. Een parkeerplaats kan worden gehuurd en de extra diensten kunnen voor een extra prijs worden gevraagd.
De bedrijfsFlat wordt gevestigd in Zürich Oerlikon, in een levendig district van de stad van Zürich. Vele nationale en internationale bedrijven hebben hun (verborgen) hoofd hier wegens de uitstekende verbindingen aan de luchthaven en de stad. Het station van Oerlikon is een paar notulen vanaf de flat. Van hier kunt u de belangrijkste post en de luchthaven door trein in 5 minuten bereiken.
In de directe nabijheid zult u vele winkels, restaurants en ook de tram van Sternen Oerlikon en het busstation vinden.
Extra nota's:
- Het programma van de controle: van 15:00 aan 1:00 elke dag
- Het programma van de controle: 11:00
- Het agentschap vraagt u om hen een week vóór aankomst te contacteren om hen over uw vliegtuig\ schip Nr en aankomsttijd te informeren om zeer belangrijke inzameling te schikken.
- Wij vragen u vriendelijk om ons over uw aankomsttijd te telefoneren zodra u bij uw bestemming bent.
- De inbegrepen niet belasting van de toerist.
- Inbegrepen niet parkeerplaats.
- Aankomst uit bureau openingstijden: de sleutels zullen in een veiligheidsdoos worden verlaten. Het totaal moet vooraf worden betaald.
- Aankomst uit bureau openingstijden: Schik inzameling van de sleutels met het agentschap. Het totaal moet vooraf worden betaald.
- De BTW inbegrepen in de aanpassingsprijs
Zich gelieve ervan bewust te zijn dat HousingAnywhere een online het boeken platform is. Daarom zijn ruilen van contactdetails en aanbieden van het bekijken niet mogelijk. Als u deze aanpassing zou willen reserveren, verzend me een het boeken verzoek of een bericht, en uw tijd en beroep gelieve te vermelden. Ik verheug me op het ontmoeten van u!
Het dier stond toe: Ja
Het Terras van het balkon: Nr
De Telling van de slaapkamer: 1
Geleverde slaapkamer: Ja
Kast: Ja
Bureau: Ja
Afwasmachine: Ja
Droger: Ja
Het vloeren: Laminaat
Tuin: Nr
Het verwarmen: Centraal
Internet: Ja
Internet omvatte: Ja
Keuken: Privé
Keukengerei: Privé
Woonkamer: Privé
Het Meubilair van de woonkamer: Ja
Het parkeren: Nr
De Muziek van het spel: Bespreekbaar
Registratie Mogelijke: Ja
Toegestaan roken: Buiten slechts
Totale Grootte: 41
TV: Ja
Wasmachine: Ja
Kosten van het water omvatten: Ja
Wifi: Ja