Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Madrid Spain EN Location longue durée Madrid Madrid FR vivienda alquiler Madrid Madrid ES Immobilie zum Mieten Madrid Madrid DE affitto lungo termine Madrid Madrid IT Huizen en appartementen te huur Madrid Madrid NL Arrendamentos de longo prazo Madrid Madrid PT долгосрочная аренда Madrid Madrid RU
« Terug

Kamer te huur Madrid, Spanje

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£485 GBP | $656 USD

Beschikbaar van: zaterdag 1 november 2025
Type eigendom: Kamer
Huurtermijn: 3 maanden
Huren min.: 3 maand
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
smoke Niet roken
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(HousingAnywhere)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via HousingAnywhere.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar housinganywhere.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij housinganywhere.

email Gedekt door huurdersbescherming

close
email Gedekt door huurdersbescherming.

Stressvrije verhuizing
Als de verhuurder op het laatste moment annuleert of uw verhuizing vertraagt, krijgt u hulp bij het vinden van een andere plek of een tijdelijk hotelverblijf.
Snelle ondersteuning
Als er iets misgaat met uw boeking, kunnen wij u helpen het goed te maken.
Eenvoudige terugbetaling
Wij bewaren uw betaling totdat u verhuist. Als de plek niet aan de beschrijving voldoet, krijgt u uw geld terug.

U bent verzekerd van een stressvrije
verhuizing of uw geld terug!

Kamer te huur Madrid, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)

Modieuze en comfortabele vlakte in Madrid, in de buurt van La Latina
Modieuze en comfortabele vlakte in het hart van La Latina, in het centrum van Madrid. Het wordt onlangs vernieuwd.
Het is een slaapkamer 7 vlak met 2 volledige badkamerss, heeft het een grote en moderne woonkamer met een vlakke het schermTV, een ruime eetkamer en een volledig uitgeruste keuken. Het is perfect voor jonge studenten en arbeiders, en het is dicht bij de Burgemeester Royal Palace en Calle.
La Latina is een buurt waar u altijd te doen iets zult hebben, daar is heel wat plaatsen waar u een koffie hebben, voor diner kunt uitgaan of het verbazende nachtleven van Madrid ontdekken. Het heeft door zijn kleine straten en balkons gekenmerkt, en hier kunt u Gr Rastro, een grote openluchtmarkt ook vinden.
Dit neighourhood zal al uw behoeften aanpassen, heeft het heel wat winkels en supermarkten, evenals een goed openbaar vervoer (de posten van La Latina, van de Sol en metro Ópera).
Mis niet de kans om in één van de beste gebieden van Madrid te leven!
La Latina is een buurt in het centrum van Madrid. Het grenzen met de Burgemeester en Puerta DE Toledo van het Plein. Het is het hart van Latijnse cultuur in Madrid, met het is kleine windende wegen. Het heeft vele communautaire gebeurtenissen, tapasbars, koffie en een zeer trillend nachtleven.
De buurt is populaire hotspot voor zich pretbijeenkomsten en het communautaire verzamelen, en vergeet niet het het huis van Gr Rastro - de grootste openluchtmarkt van Spanje is! Er zijn een grote verscheidenheid van dagelijks geopende winkels en supermarkten, evenals enkele beste restaurants in stad!
Metro La Latina - lijn 5
Metro Opera - Lijnen 2, 5 en R
Metro Sol - lijnen 1, 2, 3 en Cercanías
Er is toegang tot vele busroutes op dit gebied
- Plaza DE La Paja
- Plaza DE San Andres
- Teatro La Latina
- Campo DE La Cebada
- Puerta del Sol
- De Burgemeester van het plein
- Mercado DE San Miguel
- Rook niet
- De huisdieren worden niet toegestaan
- De partijen zijn verboden
- Neem het afval dagelijks
- De bezoeken op korte termijn worden toegestaan
Comfortabele ruimte in Straat Redondilla
Comfortabele ruimte in het belangrijkste die centrum van Madrid, in de buurt van La wordt gevestigd Latina. Het heeft een venster met meningen aan de binnenlandse binnenplaats van het gebouw. Het komt uitgerust met een eenpersoonsbed, een bureau, een lamp, een bedlijst, een stoel en een open concept enige garderobe.
De grootte van de ruimte is 8 m2. Het is perfect voor uw verblijf in Madrid, omvatte het een deur slot en het verwarmen.
* Het beddegoed is niet inbegrepen, slechts wordt een matrasdekking voorzien.
\ r
Gelieve te houden in mening dieom het bedrag in \ verzocht; andere extra kosten \; het gebied verwijst naar de dekking van de huurdershulp
Het Terras van het balkon: Nr
Badkamers: Verklaar nietig
De Telling van de slaapkamer: 1
Geleverde slaapkamer: Ja
Privé schoonmaken: Nr
Kast: Ja
Bureau: Ja
Afwasmachine: Nr
Droger: Nr
Tuin: Nr
Het Geslacht van Housemates: Gedeeld W allebei
Internet: Ja
Keuken: Gedeeld
Keukengerei: Gedeeld
Woonkamer: Gedeeld
Slot: Ja
Het Meubilair van de woonkamer: Ja
Het parkeren: Nr
De Muziek van het spel: Bespreekbaar
Registratie Mogelijke: Ja
Toegestaan roken: Buiten slechts
Totale Grootte: Verklaar nietig
TV: Ja
Wasmachine: Ja
Wifi: Ja
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Storting: 460.00 (EUR)
De minimum Beperking van de Leeftijd: 18
De maximum Beperking van de Leeftijd: 35
Nut:
Het water omvatte: nr
Het gas omvatte: nr
De elektriciteit omvatte: nr
Internet omvatte: nr
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Calle de Redondilla
Postcode: 28005
Plaats: Madrid
Regio: Madrid
Provincie: Madrid en omgeving
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Kamer te huur in Madrid | Madrid Studenten Kamer | Madrid Kamer te huur | Madrid Goedkoop Kamer | Madrid Bedrijfsappartementen Kamer