Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Ljubljana Slovenia EN Location longue durée Ljubljana Center FR vivienda alquiler Ljubljana Center ES Immobilie zum Mieten Ljubljana Center DE affitto lungo termine Ljubljana Center IT Huizen en appartementen te huur Ljubljana Center NL Arrendamentos de longo prazo Ljubljana Center PT долгосрочная аренда Ljubljana Center RU
« Terug

Kamer te huur Ljubljana, Slovenië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£1.026 GBP | $1.385 USD

Beschikbaar van: vrijdag 26 september 2025
Type eigendom: Kamer
Oppervlakte: 200 m2
Huurtermijn: 24 maanden
Huren min.: 4 maand
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
ac Airconditioning
wifi WiFi
smoke Niet roken
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(HousingAnywhere)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via HousingAnywhere.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar housinganywhere.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij housinganywhere.

Kamer te huur Ljubljana, Slovenië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Aandacht! De prijs is per persoon!
Zaal voor twee of drie mensen. Prijs per persoon in de ruimte. De ruimte wordt gehuurd volledig aan één groep.
De ruimte heeft een mooie mening van het kasteel, de rivier en de stad.
Op de vloer zijn er 6 ruimten, 2 gedeelde badkamerss en keuken met gemeenschappelijk gebied - voor rond 10 personen.
Onze faciliteit is een herberg, hebben wij toeristen sinds 2014 ontvangen. De Zalen zijn beschikbaar voor huur op lange termijn voor studenten slechts vanaf 1 Oktober aan 30 Mei! In andere tijden die wij als herberg hebben gewerkt en de ruimte betaald=wordt= voor op een nightly basis (van 60 euro per nacht).
Onze die herberg in mooi historisch huis in een sterk centrum langs de rivier Ljubljanica wordt gevestigd.
De Zalen zijn schoon en uitgerust goed.
Voor alle studenten zijn er uitgeruste keuken, wasmachine en ijzersfaciliteiten.
Verstrekt: bed, bureau, hanger en planken voor kleren, WiFi, Koelkast, Fornuis, Broodrooster, microgolf, ketel, bedlinnen, handdoeken.
Adres: Breg 12, Ljubljana 1000
U hebt in een afstand van enkel 100-300 meters van ingang: een supermarkt en ATM, bars en koffie, een apotheek, een bushalte, 24h bakkerij, bank, trafica-Winkel. Centraal Vierkant Drie die Brug enkel ongeveer 5min en het park van Tivoli enkel ongeveer 10-20 min. lopen.
In 2-5 minuten door gang is er hoofdgebouw van Universiteit van Ljubljana, Faculteit van Architectuur, Faculteit van Kunsten, fakulteta Naravoslovnotehniška, Centrale Bibliotheek en enz.
Voor een andere vragen tevreden om ons te contacteren, zullen wij gelukkig zijn om u met om het even wat te helpen u zou kunnen nodig hebben!
Ac: Ja
Het Terras van het balkon: Nr
Badkamers: Gedeeld W allebei
De Telling van de slaapkamer: 1
Geleverde slaapkamer: Ja
De Grootte van de slaapkamer: 35
Gemeenschappelijk schoonmaken: Ja
Privé schoonmaken: Nr
Kast: Ja
Bureau: Ja
Afwasmachine: Nr
Droger: Nr
Het vloeren: Hout
Tuin: Nr
Het verwarmen: Centraal
Het Geslacht van Housemates: Gedeeld W allebei
Internet: Nr
Internet omvatte: Ja
Keuken: Gedeeld
Keukengerei: Gedeeld
Woonkamer: Gedeeld
Slot: Ja
Het Meubilair van de woonkamer: Ja
Het parkeren: Nr
De Muziek van het spel: Bespreekbaar
Registratie Mogelijke: Ja
Toegestaan roken: Nr
Toilet: Gedeeld
Totale Grootte: 200
Wasmachine: Ja
Wifi: Ja
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Deposit: 1200.00 (EUR)
Minimum Age Restriction: 20
Maximum Age Restriction: 35
Utilities:
Water included: yes
Gas included: yes
Elektriciteit included: yes
Internet included: yes
Bathroom: shared
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Breg
Postcode: 1000
Plaats: Ljubljana
Regio: Center
Provincie:
Land: Slovenië
Locatie:
Oppervlakte: 200 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet: check
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Kamer te huur in Ljubljana | Ljubljana Studenten Kamer | Ljubljana Kamer te huur | Ljubljana Goedkoop Kamer | Ljubljana Bedrijfsappartementen Kamer