Appartement te huur Madrid, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Praktische en elegante zitslaapkamer met tweepersoonsbed, volledig uitgeruste kitchenette, en volledige badkamers met douche in het centrum van Madrid.
De flat wordt verdeeld in een ruimte waar wij een tweepersoonsbed, een het leven gebied met een laag, een TV, en een klein het dineren gebied vinden. Bovendien heeft de flat een uitgeruste open keuken (oven, microgolf, haardplaat, ijskast, enz.) en een moderne badkamers met een douche. De flat heeft airconditioning, het verwarmen, en WiFi en in een gebouw met een lift gevestigd.
Het wordt gevestigd in het beroemde district van Las Letras van Madrid, loop van 5 minuten van Puerta del Sol en 15 minuten van Gran Vía van Madrid. Het wordt ook volkomen verbonden met de rest van de stad door metro bij Sol (L1,2 en 3 en Renfe) de posten en van Tirso de Molina (L1) en verscheidene buslijnen.
De prijs van het Beleid verandert afhankelijk van de duur van het contract:
- 1-3 maanden - 60% van een maandelijkse betaling + de BTW
- 3-4 maanden - 80% van een maandelijkse betaling + de BTW
- 4-5 maanden - 100% van een maandelijkse betaling + de BTW
- 5-12 maanden - 10% van een annuïteit + de BTW
Zich gelieve ervan bewust te zijn dat HousingAnywhere een online het boeken platform is. Daarom zijn ruilen van contactdetails en aanbieden van het bekijken niet mogelijk. Als u deze aanpassing zou willen reserveren, verzend me een het boeken verzoek of een bericht, en uw tijd en beroep gelieve te vermelden. Ik verheug me op het ontmoeten van u!
Ac: Ja
Vriendschappelijke allergie: Ja
Het Terras van het balkon: Privé
Geleverde slaapkamer: Ja
Kast: Ja
Bureau: Nr
Afwasmachine: Ja
Droger: Nr
Het vloeren: Laminaat
Tuin: Nr
Het verwarmen: Gas
Internet omvatte: Ja
Keuken: Privé
Keukengerei: Privé
Woonkamer: Privé
Het Meubilair van de woonkamer: Ja
Het parkeren: Nr
Registratie Mogelijke: Ja
Toegestaan roken: Nr
Totale Grootte: 40
TV: Ja
Wasmachine: Ja
Kosten van het water omvatten: Ja
Wifi: Ja