Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Valladolid Spain EN Location longue durée Valladolid Castilla y Leon FR vivienda alquiler Valladolid Castilla y Leon ES Immobilie zum Mieten Valladolid Castilla y Leon DE affitto lungo termine Valladolid Castilla y Leon IT Huizen en appartementen te huur Valladolid Castilla y Leon NL Arrendamentos de longo prazo Valladolid Castilla y Leon PT долгосрочная аренда Valladolid Castilla y Leon RU
« Terug

Kamer te huur Valladolid, Spanje

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£2.084 GBP | $2.812 USD

Type eigendom: Kamer
Oppervlakte: 50 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Huren min.: 1 maand
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
ac Airconditioning
wifi WiFi
smoke Niet roken
check Parkeergelegenheid
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(HousingAnywhere)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via HousingAnywhere.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar housinganywhere.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij housinganywhere.

email Gedekt door huurdersbescherming

close
email Gedekt door huurdersbescherming.

Stressvrije verhuizing
Als de verhuurder op het laatste moment annuleert of uw verhuizing vertraagt, krijgt u hulp bij het vinden van een andere plek of een tijdelijk hotelverblijf.
Snelle ondersteuning
Als er iets misgaat met uw boeking, kunnen wij u helpen het goed te maken.
Eenvoudige terugbetaling
Wij bewaren uw betaling totdat u verhuist. Als de plek niet aan de beschrijving voldoet, krijgt u uw geld terug.

U bent verzekerd van een stressvrije
verhuizing of uw geld terug!

Kamer te huur Valladolid, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Strategisch gevestigd op het commerciële gebied van Valladolid, schept dit hotel opvallend ontwerp en fantastische faciliteiten met inbegrip van een openlucht zwembad op.
Bewonder het binnenland van onze plaats dat met het indrukwekkende lounge en zitkamergebied begint. Hier, vind overmaatse lampen, hoekige banken en een groot gebruik van kleur en licht.
De Zalen op de plaats hebben modieuze moderne inrichting en omvatten airconditioning, satellietTV en een brandkast. De badkamerss kenmerken een hairdryer en belevingswaarde.
Het kuuroord is open bij weekends en kenmerkt een gymnastiek, verscheidene kleine pools, een contrastdouche, een sauna en Turkse baden. De gasten kunnen tot het kuuroord voor een toeslag toegang hebben en alle benoemingen moeten vooraf worden geboekt. De gymnastiek is open van Maandag aan Donderdag, van 08:00 aan 22:00.
Het hotel dient een dagelijks ontbijt. Er is een sectie met producten voor celiacs.
Wat anders?
Wij maken uw ruimte schoon en veranderen uw linnen en handdoeken om de drie dagen
10% korting op Wasserij.
10% korting op Voedsel en Dranken.
15% Korting op een extra ruimte voor uw familie of vrienden!
Dónt betaalt meer! Geniet van een bedrijf (1 persoon) om het even welke dag van de week
Vrij parkeren voor lange verblijven.
U kunt van onze gemeenschappelijke gebieden genieten om te werken.
Fles Mineraalwater op aankomst.
VOORWAARDEN:
DE STORTING MOET TOT 2 DAGEN VÓÓR DE BEWEGENDE DAG WORDEN BETAALD. ALS DE STORTING NIET VÓÓR DE VERMELDE PERIODE WORDT BETAALD, ZAL DE RESERVE WORDEN GEANNULEERD.
BELANGRIJK:
DE STORTING ZAL 1 WEEK WORDEN TERUGBETAALD NADAT BEWEGING-BINNEN DATEER
Zich gelieve ervan bewust te zijn dat HousingAnywhere een online het boeken platform is. Daarom zijn ruilen van contactdetails en aanbieden van het bekijken niet mogelijk. Als u deze aanpassing zou willen reserveren, verzend me een het boeken verzoek of een bericht en uw tijd en beroep gelieve te vermelden. Ik verheug me op het ontmoeten van u!
Ac: Ja
Het Terras van het balkon: Gedeeld
De Telling van de slaapkamer: 1
Geleverde slaapkamer: Ja
De Grootte van de slaapkamer: 21
Kast: Ja
Bureau: Ja
Afwasmachine: Verklaar nietig
Droger: Verklaar nietig
Tuin: Nr
Het verwarmen: Gas
Het Geslacht van Housemates: Gedeeld W allebei
Internet omvatte: Ja
Keuken: Gedeeld
Keukengerei: Gedeeld
Woonkamer: Gedeeld
Het Meubilair van de woonkamer: Ja
Het parkeren: Gedeeld
Toegestaan roken: Buiten slechts
De Huisvesting van de student: Nr
Totale Grootte: 50
TV: Ja
Wasmachine: Nr
Kosten van het water omvatten: Ja
Wifi: Ja
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Storting: 2400.00 (EUR)
Nut:
Het water omvatte: ja
Het gas omvatte: ja
De elektriciteit omvatte: ja
Internet omvatte: ja
Badkamers: privé
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Paseo de Zorrilla
Postcode: 47008
Plaats: Valladolid
Regio: Castilla y Leon
Provincie: Valladolid
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte: 50 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet: check
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Buitenkant:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid: check
Tuin:
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
44
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Kamer te huur in Valladolid | Valladolid Studenten Kamer | Valladolid Kamer te huur | Valladolid Goedkoop Kamer | Valladolid Bedrijfsappartementen Kamer