Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Munich Germany EN Location longue durée Munich Bavaria FR vivienda alquiler Munich Bavaria ES Immobilie zum Mieten Munich Bavaria DE affitto lungo termine Munich Bavaria IT Huizen en appartementen te huur Munich Bavaria NL Arrendamentos de longo prazo Munich Bavaria PT долгосрочная аренда Munich Bavaria RU
« Terug

1 Slaapkamers Appartement te huur Munchen, Duitsland

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£1.237 GBP | $1.664 USD

Beschikbaar van: maandag 1 juni 2026
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 33 m2
Huurtermijn: 6 maanden
Huren min.: 6 maand
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
pool Zwembad
pets Huisdieren toegestaan
wifi WiFi
smoke Niet roken
check Parkeergelegenheid check Tuin
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(HousingAnywhere)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via HousingAnywhere.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar housinganywhere.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij housinganywhere.

email Gedekt door huurdersbescherming

close
email Gedekt door huurdersbescherming.

Stressvrije verhuizing
Als de verhuurder op het laatste moment annuleert of uw verhuizing vertraagt, krijgt u hulp bij het vinden van een andere plek of een tijdelijk hotelverblijf.
Snelle ondersteuning
Als er iets misgaat met uw boeking, kunnen wij u helpen het goed te maken.
Eenvoudige terugbetaling
Wij bewaren uw betaling totdat u verhuist. Als de plek niet aan de beschrijving voldoet, krijgt u uw geld terug.

U bent verzekerd van een stressvrije
verhuizing of uw geld terug!

1 Slaapkamers Appartement te huur Munchen, Duitsland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Beschrijving:
De ruime flat wordt geleverd in een moderne stijl en volledig uitgerust. Het heeft een gecombineerd het leven en het slapen gebied, keuken, gang en badkamers. Alle ruimten zijn uitgerust met modern fijn steengoed en nieuwe soundproofing en isolerende verglazing. De gecombineerde het leven slaapkamer \ heeft: comfortabel tweepersoonsbed 200 x 210 cm (twee eenpersoonsbedden op verzoek mogelijke), bank, koffietafel, ladenkast, eettafel met 2 stoelen, grote garderobe, schoenkabinet, 32 \; vlakke het schermLCD TV, een Speler DVD en Internet een vast tarief DSL \ WLAN).
De moderne keuken is daar: koelkast met diepvriezercompartiment, microgolf met grill, ceramische haardplaat, oven, trekkerkap, koffiemachine, ketel, broodrooster en een volledige reeks schotels en cookware. Zeer hoog - de kwaliteit en de moderne ontworpen badkamers met glasdouche, wasmachine en toilet zijn helder wit. Als vrije dienst, voorzien wij u ook van bedlinnen, handdoeken, ijzer en strijkplank, drogend rek, wasmand, droogkap en een stofzuiger. Het huis heeft drie terrassen en een tuin voor gedeeld gebruik. Drie meer wasmachines en een droger evenals een fietsruimte zijn in het huis. Een parkeerplaats in het ondergrondse parkeerterrein kan ook afzonderlijk worden gehuurd.
Flat: Gecombineerde woonkamer\ slaapkamer, bad met douche en wasmachine, grote open keuken met het dineren gebied, gang met kast en spiegel.
Richtlijn: Straat die met het onbelemmerde oosten onder ogen zien die meningen onder ogen zien.
Het vloeren: elegante betegelde vloer door de flat.
Het leveren: hoog - kwaliteit en nieuwe, moderne stijl. Groot tweepersoonsbed met goede matrassen die ook in twee eenpersoonsbedden kunnen worden gescheiden 2.10 x 1.00 m, bank met koffietafel, kleine het werklijst, eettafel met stoelen, grote garderobe.
Keuken: Zeer goede en nieuwe beschikbare kitchenette. Uitgebreid en volledig uitgerust met ijskast met diepvriezercompartiment, microgolf, ceramische haardplaat, oven, trekkerkap, ketel, broodrooster, koffiezetapparaat, aardewerk en het koken reeks.
Ander materiaal: digitale TV en 32 \; LCD het vlakke scherm, stofzuiger, ijzer, strijkplank, droogkap, bedlinnen, handdoeken, Internet.
Het wassen: wasmachine in de flat. Er zijn wasmachines en linnendrogers met munten in de wasserijruimte.
Het parkeren: Het ondergrondse parkeerterrein kan afzonderlijk worden gehuurd. (Op verzoek)
Specials: Het zeer exclusieve materiaal, vier dakterrassen en tuin kunnen worden gedeeld.
Totale maandelijkse huur met inbegrip van nut, elektriciteit en Internet. De toeslag van Oktoberfest en de prijs GEZ de huurder betalen.
Plaats: zeer goede woonwijk in Schwabing Nord ong. 4 het km- noorden van het centrum. In de directe nabijheid van Luitpold en het Olympische Park.
De informatie van het district: Meest bekende district van München heeft het onbetwistbaar een speciaal charisma. Dit zeer speciale district biedt alles aan die de metropool moet aanbieden - en zo veel meer. Schleissheimer Strasse wordt omringd door alles die Schwabing en München speciaal maakt. U moet slechts een paar maatregelen treffen om nieuwe Petuelpark te bereiken. Dan is het enkel een kwestie van avontuur en geschiktheid die besluit waar u gaat: aan Luitpoldpark met zijn biertuin en openluchtpool Georgenschwaige, aan de nabijgelegen tennisbanen of recht aan het Olympische Park, dat naar huis aan een onvergelijkelijke waaier van sporten, vrije tijd en cultuur is. Leopoldstraße verlokt met zijn brede waaier van aanbiedingen en Münchner Freiheit is weg minder dan drie kilometers. In de specialist en de in het groot markten in euro-Industriepark, kunnen de grote aankopen gemakshalve worden gemaakt. En als u aan de stad wordt getrokken, die bijna in vergelijking met Schwabing verbleekt, kunt u de heupplaatsen in geen tijd bij allen bereiken.
Openbaar vervoer: Petuelring (300m), ondergronds: U3, bus: 173, 177, 178, N42, tram: 27, N27.
Parken: Luitpoldpark (500m), Olympisch Park (900m).
Zwembad: Olympiabad (1.4km) [openlucht & binnenpool], openluchtpool in Georgenschwaige (400m).
De Club van de geschiktheid: De Architect van het lichaam (600m).
Restaurants: La Casina (200m), de Stad van de Sahara (400m), de Grappige Landbouwer van de Herberg (100m), de Villa van La (900m).
Bioskoop: De Vrijheid van München (3.1 km).
Het winkelen: 130m, min. gang 2 aan Stuiver \ 340m, min. gang 4 aan de supermarkt REWE van Norma \
aan BMW = 600m, 8 min. gang \ 450 m, min. gang 6 aan MINI
restaurants: 3 min. gang, 210 m aan de Italiaanse eetkamer van restaurantLa Casina \ door Käfer (de Rand van BMW) \ aan de grappige landbouwer, Duits restaurant\ Ahn Tien Vietnamees restaurant dichtbij het Olympische Park, Rabiang Thais restaurant\ Taverna Synantis Grieks restaurant \ Pizza Hut bij de Olympische van het de sushirestaurant \ van het Centrum \ Bento Nguyen het biertuin aan het Restaurant Kultbrett van Brunnergarten \ voor van de het restaurant\ Koffiebar van Ludwig \ van de Koffiebar van vleesschotels \ Kebaphaus het Oosterse bar-Restaurant van Blücher en veel meer…
Het einde van Petuelring: U-Bahn U3 en U8 de weelderige \ bus van de \ taxi 173 en N76 \ tram 27 en N27 de huurpost van de \ fiets
Het einde van Milbertshofen: Metro U2 en U8
Het einde van Scheidplatz: Metro U2, U3 U8, tram 12 en 28, bus 140, 141.142, 144, U34
min. gang 4 aan het Alpha- schoonmaken.
Zich gelieve ervan bewust te zijn dat HousingAnywhere een online het boeken platform is. Daarom zijn ruilen van contactdetails en aanbieden van het bekijken niet mogelijk. Als u deze aanpassing zou willen reserveren, verzend me een het boeken verzoek of een bericht en uw tijd en beroep gelieve te vermelden. Ik verheug me op het ontmoeten van u!
Vriendschappelijke allergie: Ja
Toegestaan dier: Bespreekbaar
Het Terras van het balkon: Gedeeld
De Telling van de slaapkamer: 1
Geleverde slaapkamer: Ja
Kast: Ja
Bureau: Ja
Afwasmachine: Nr
Droger: Ja
Het vloeren: Steen
Tuin: Gedeeld
Het verwarmen: Centraal
Internet omvatte: Ja
Keuken: Privé
Keukengerei: Privé
Woonkamer: Privé
Het Meubilair van de woonkamer: Ja
Het parkeren: Gedeeld
De Muziek van het spel: Bespreekbaar
Registratie Mogelijke: Ja
Toegestaan roken: Buiten slechts
Totale Grootte: 33
TV: Ja
Wasmachine: Ja
Kosten van het water omvatten: Ja
Wifi: Ja
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Storting: 3600.00 (EUR)
De Prijs van het Bureau: 348.75 (EUR)
Nut:
Het water omvatte: ja
Het gas omvatte: ja
De elektriciteit omvatte: ja
Internet omvatte: ja
Badkamers: privé
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Schleißheimer Straße
Postcode: 80809
Plaats: Munchen
Regio: Beieren
Provincie: Upper Bavaria
Land: Duitsland
Locatie:
Oppervlakte: 33 m2
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Huisdieren toegestaan: check
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Buitenkant:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid: check
Tuin: check
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
19
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Appartement te huur in Munchen | Munchen Studenten Appartement | Munchen Studio Appartement | Munchen Appartement te huur | Munchen Goedkoop Appartement | Munchen Bedrijfsappartementen Appartement | Huisdieren toegestaan Lange termijn verhuur in Munchen