Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Santiago De Compostela Spain EN Location longue durée Santiago De Compostela Galicia FR vivienda alquiler Santiago De Compostela Galicia ES Immobilie zum Mieten Santiago De Compostela Galicia DE affitto lungo termine Santiago De Compostela Galicia IT Huizen en appartementen te huur Santiago De Compostela Galicia NL Arrendamentos de longo prazo Santiago De Compostela Galicia PT долгосрочная аренда Santiago De Compostela Galicia RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te huur Santiago de Compostella, Spanje

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£1.476 GBP | $1.992 USD

Beschikbaar van: woensdag 1 april 2026
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 110 m2
Huurtermijn: 3 maanden
Huren min.: 3 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
wifi WiFi
smoke Niet roken
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(HousingAnywhere)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via HousingAnywhere.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar housinganywhere.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij housinganywhere.

email Gedekt door huurdersbescherming

close
email Gedekt door huurdersbescherming.

Stressvrije verhuizing
Als de verhuurder op het laatste moment annuleert of uw verhuizing vertraagt, krijgt u hulp bij het vinden van een andere plek of een tijdelijk hotelverblijf.
Snelle ondersteuning
Als er iets misgaat met uw boeking, kunnen wij u helpen het goed te maken.
Eenvoudige terugbetaling
Wij bewaren uw betaling totdat u verhuist. Als de plek niet aan de beschrijving voldoet, krijgt u uw geld terug.

U bent verzekerd van een stressvrije
verhuizing of uw geld terug!

2 Slaapkamers Appartement te huur Santiago de Compostella, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De KORTE HUUR van het VERBLIJF van 110m2 vlak met alle inbegrepen uitgaven (elektriciteit, water, het verwarmen en Internet).
Moderne en heldere die vlakte van 100m2 op twee vloeren en terras van 10m2 wordt verdeeld. Volledig geleverd met hoogte - kwaliteitsinrichtingen en montage. Twee slaapkamers, één van hen hoofdslaapkamer met het kleden zich gebied en badkamers; de andere slaapkamer met gepaste garderobes. Het gehele bezit is gerenoveerd twee jaar geleden door een professionele binnenlandse ontwerper, met nieuw en hoog - kwaliteitsmeubilair (gepersonaliseerd ontwerp en gemaakt aan maatregel door beroeps). Voorraadkast-opslag ruimte onder de treden. Keuken met hoogste merktoestellen wordt uitgerust (koelkast-diepvriezer Bosch, Miele inductiehaardplaat, stoom Electrolux en luchtoven, Pando trekkerkap, wasmachine die Balay) en bijna nieuwe. Geen afwasmachine. 40 \; Samsumg SmartTV in de woonkamer en in één van de slaapkamers en pre-installatie in andere; allebei met directe Internet verbinding door ethernetkabel. Internet door Vezel 300 Mbps en het Netwerk van WiFi met dekking op beide vloeren van het bezit. Vloerverwarming met onafhankelijke kring en controle voor elk van de twee vloeren van het bezit. Het verwarmen en het hete water worden veroorzaakt centraal door de gemeenschap gebruikend aardgas. Naast de woonkamer die is er een galerij die comfort in zowel zomer als winter handhaaft, door een 10 m2 westen-onder ogen ziend terras wordt de de gevolgd waar u zowel van sunsets als van de mooie meningen van de torens van de spectaculaire kathedraal van Santiago DE Compostela kunt genieten. Het bezit wordt gevestigd naast één van de toegangen tot het Park Bonaval.
Het Terras van het balkon: Privé
De Telling van de slaapkamer: 2
Geleverde slaapkamer: Ja
Kast: Ja
Bureau: Ja
Afwasmachine: Nr
Droger: Nr
Het vloeren: Hout
Tuin: Nr
Het verwarmen: Centraal
Internet omvatte: Ja
Keuken: Privé
Keukengerei: Privé
Woonkamer: Privé
Het Meubilair van de woonkamer: Ja
Het parkeren: Nr
Registratie Mogelijke: Ja
Toegestaan roken: Nr
Totale Grootte: 110
TV: Ja
Wasmachine: Ja
Kosten van het water omvatten: Ja
Wifi: Ja
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Storting: 1700.00 (EUR)
Nut:
Het water omvatte: ja
Het gas omvatte: ja
De elektriciteit omvatte: ja
Internet omvatte: ja
Badkamers: privé
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Travesía Escultor Asorey
Postcode: 15704
Plaats: Santiago de Compostella
Regio: Galicië
Provincie: La Coruna
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte: 110 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
1
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te huur in Santiago de Compostella | Santiago de Compostella Studenten Appartement | Santiago de Compostella Studio Appartement | Santiago de Compostella Appartement te huur | Santiago de Compostella Goedkoop Appartement | Santiago de Compostella Bedrijfsappartementen Appartement