Kamer te huur Valencia, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
DE BUITENKANT VAN CAMA DOBLE Y
Van Snuestra van Rambleta van situada Engelse Gr habitación barrio residencial DE San Marcelino. Cama DE 140 x 200 cm bedriegt sábanabajera, nórdicoy almohadas. ParagraafTurkije ropa van DE Dos puertas van Armario. Llave Engels La puerta DE La habitación paragraaf tener privacidad y seguridad.
Cocinaequipada van DE una van Dispones bedriegt vida muy fácil van electrodomésticos que te harán La. Incluido Internet Fibra. Van viviendaSe van La van sitúa Engelse La van edificioDE 5 alturas primera planta DE de V.N. de zondeascensor. Parejashooi de V.N. suplemento DE 50€/mes van paragraaf
Engelse van todo lo necesario van estebarrio encontrarás paragraaf Turkije día een día. Supermercados, carnicerías, fruterías, lavanderías, enz. Además, Engels disfrutar del parque DE La Rambleta van San Marcelino puedes (que DA nombre La habitación), de V.N. pulmón DE La ciudad bedriegen estanque, árboles teatro donde ver actuaciones DE los grupos DE moda van de yV.N. Engelse encuentran las paradas DE autobús 9, 10 todaLa van La puerta DE La vivienda Se van y 99 que te llevarán por ciudad.
Tien Engelse cuenta que HousingAnywhere S una plataforma DE reservas online. Tanto van Por lo, geen S posible intercambiar datos DE contacto Ni ofrecer visitas. Keurt reservar estealojamiento van Si quieres, envíame una solicitud DE reserva o de V.N. mensaje y por menciona Turkije edad y ocupación goed. Deseando  ¡ Estoy conocerte!
-
TWEEPERSOONSBED EN BUITENKANT
Rambleta is onze die ruimte in de woonbuurt van San Marcelino wordt gevestigd. Bed 140 x 200 cm met gepaste blad, dekbed en hoofdkussens. Two-door kast voor uw kleren. Sleutel in de deur van de ruimte voor privacy en veiligheid.
U hebt een keuken met toestellen wordt uitgerust die uw leven dat zeer gemakkelijk zullen maken. Vezel inbegrepen Internet. De flat wordt gevestigd op de eerste verdieping van een 5 verdiepingsgebouw zonder lift. Voor paren is er een supplement van 50€/month.
In deze buurt, zult u alles vinden u voor uw dagelijks leven wenst. Supermarkten, slagers, groentehandelaars, wasserijen etc… Bovendien in San Marcelino kunt u van het park van La Rambleta (dat zijn naam aan de ruimte) geven, van een long van de stad met vijver, bomen en een theater genieten waar u prestaties van modieuze groepen kunt zien. Bij de deur van de flat zult u bushaltes 9, 10 en 99 vinden die u helemaal de stad zullen overnemen.
Zich gelieve ervan bewust te zijn dat HousingAnywhere een online het boeken platform is. Daarom zijn ruilen van contactdetails en aanbieden van het bekijken niet mogelijk. Als u deze aanpassing zou willen reserveren, verzend me een het boeken verzoek of een bericht en uw tijd en beroep gelieve te vermelden. Ik verheug me op het ontmoeten van u!