Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Florence Italy EN Location longue durée Florence Tuscany FR vivienda alquiler Florence Tuscany ES Immobilie zum Mieten Florence Tuscany DE affitto lungo termine Florence Tuscany IT Huizen en appartementen te huur Florence Tuscany NL Arrendamentos de longo prazo Florence Tuscany PT долгосрочная аренда Florence Tuscany RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te huur Florence, Italië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£1.736 GBP | $2.335 USD

Beschikbaar van: zaterdag 1 november 2025
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 65 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Huren min.: 1 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
pets Huisdieren toegestaan
ac Airconditioning
smoke Niet roken
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(HousingAnywhere)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via HousingAnywhere.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar housinganywhere.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij housinganywhere.

email Gedekt door huurdersbescherming

close
email Gedekt door huurdersbescherming.

Stressvrije verhuizing
Als de verhuurder op het laatste moment annuleert of uw verhuizing vertraagt, krijgt u hulp bij het vinden van een andere plek of een tijdelijk hotelverblijf.
Snelle ondersteuning
Als er iets misgaat met uw boeking, kunnen wij u helpen het goed te maken.
Eenvoudige terugbetaling
Wij bewaren uw betaling totdat u verhuist. Als de plek niet aan de beschrijving voldoet, krijgt u uw geld terug.

U bent verzekerd van een stressvrije
verhuizing of uw geld terug!

2 Slaapkamers Appartement te huur Florence, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De flat, in het oude centrum van Florence, op de eerste verdieping (geen lift) wordt gevestigd van een historisch gebouw 7 minuten loopt van Duomo die. Alle aantrekkelijkheden van duidelijkste belangstelling zijn tussen 10 en 20 minuten door voet.
De vlakte bestaat uit een volledig uitgeruste keuken met een klein het leven gebied, een grote dubbele slaapkamer met walk-in kast, een tweelingslaapkamer die in een dubbel kan worden omgezet indien nodig, een kleine badkamers met douche volledig met alle toebehoren en een kast met wasmachine, ijzer en schoonmakende producten.
De keuken en de tweelingslaapkamer overzien een interne binnenplaats zodat is het zeer stil en u zult direct zonlicht tijdens de middag hebben terwijl de dubbele slaapkamer een mooie straat waarvan u Duomo kunt zien overziet, wordt deze slaapkamer voorzien van een geluiddicht venster en heeft direct zonlicht in de ochtend. De airconditioning is aanwezig in elke ruimte en het kan aan zowel heet als koud volgens het seizoen worden aangepast.
U kunt de flat met een 15 minuten gang van het station van de Korte roman van Santa Maria, door bus of door taxi gemakkelijk bereiken - als u door auto zich gelieve komt ervan bewust te zijn dat het centrum van Florence een verkeer beperkt gebied is (ZTL) dat slechts door ingezetenen kan worden betreden en geen vrije parkeren heeft.
* Beginnend vanaf Oct 2024 van Sep \ tot de lente van 2024 zal er zijn, in de straat onder het huis en op het gebied die het stadscentrum omringen de werkzaamheden voor de bouw van de nieuwe tramspoorlijn. De straat zal accesible blijven en de werkzaamheden zullen tijdens werkuren mon-Fri worden uitgevoerd.
Ac: Ja
Toegestaan dier: Bespreekbaar
Het Terras van het balkon: Nr
De Telling van de slaapkamer: 2
Geleverde slaapkamer: Ja
Kast: Ja
Bureau: Ja
Afwasmachine: Nr
Droger: Nr
Het vloeren: Andere
Tuin: Nr
Het verwarmen: Elektro
Keuken: Privé
Keukengerei: Privé
Woonkamer: Privé
Het Meubilair van de woonkamer: Ja
Het parkeren: Nr
De Muziek van het spel: Ja
Registratie Mogelijke: Nr
Toegestaan roken: Nr
Totale Grootte: 65
TV: Ja
Wasmachine: Ja
Wifi: Ja
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Storting: 1000.00 (EUR)
Nut:
Het water omvatte: nr
Het gas omvatte: ja
De elektriciteit omvatte: nr
Internet omvatte: nr
Badkamers: privé
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Via Alfonso La Marmora
Postcode: 50121
Plaats: Florence
Regio: Toscane
Provincie: Florence
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte: 65 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan: check
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet:
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
21
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te huur in Florence | Florence Studenten Appartement | Florence Studio Appartement | Florence Appartement te huur | Florence Goedkoop Appartement | Florence Bedrijfsappartementen Appartement | Huisdieren toegestaan Lange termijn verhuur in Florence