Appartement te huur Madrid, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De grote die Studio van 40m2 met allen wordt uitgerust u moet een zeer comfortabel verblijf in Madrid met inbegrip van snel WiFi, kabeltelevisie, tweepersoonsbed en volledig uitgeruste keuken hebben.
De studio is klaar voor uw het werk\ professionele reis.
Wij zullen zo blij zijn om onze hulp te bieden voor wat u kunt nodig hebben terwijl het blijven in Madrid die met kunst, geschiedenis en cultuur afscheiden, is Chueca één van het meest liveliest Madrid, het meeste kosmopolitische barrios.
Als u naar manier, pret, gastronomisch voedsel en een uniek verlangen voor het leven streeft, kijk verder geen. Naburige Salesas wordt zo ook gevierd voor zijn cultureel dienstenaanbod, in het bijzonder zijn manierscène - zult u hier een waaier van conceptenopslag en onafhankelijke gespannen boutiques, evenals meer bekende internationale merken vinden. Het gebied is opschept ook een selectie van kunstgaleries, boekhandels, delis en cocktailbars.
Ac: Ja
Toegestaan dier: Bespreekbaar
Het Terras van het balkon: Privé
Geleverde slaapkamer: Ja
Afwasmachine: Ja
Droger: Verklaar nietig
Internet: Ja
Internet omvatte: Ja
Keuken: Privé
Woonkamer: Privé
Totale Grootte: 40
TV: Verklaar nietig
Wasmachine: Ja
Kosten van het water omvatten: Ja
Wifi: Ja