Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Sa Cabaneta Spain EN Location longue durée Sa Cabaneta Aragon FR vivienda alquiler Sa Cabaneta Aragon ES Immobilie zum Mieten Sa Cabaneta Aragon DE affitto lungo termine Sa Cabaneta Aragon IT Huizen en appartementen te huur Sa Cabaneta Aragon NL Arrendamentos de longo prazo Sa Cabaneta Aragon PT долгосрочная аренда Sa Cabaneta Aragon RU
« Terug

Kamer te huur In Cabaneta, Spanje

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£247 GBP | $335 USD

Beschikbaar van: donderdag 1 januari 2026
Type eigendom: Kamer
Oppervlakte: 70 m2
Huurtermijn: 6 maanden
Huren min.: 6 maand
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
wifi WiFi
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(HousingAnywhere)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via HousingAnywhere.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar housinganywhere.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij housinganywhere.

Kamer te huur In Cabaneta, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Mis niet de kans om in een grote die ruimte te leven enkel 5 minuten van Plaza del Pilar wordt gevestigd! De prijs omvat communautaire prijzen en WiFi, terwijl water, elektriciteits en gas de kosten tussen collega's worden gedeeld. Bovendien, wordt een verplichte veiligheidsstorting van één maand vereist, maar zich ongerust maakt niet, zal het zijn teruggekeerd wanneer u de ruimte verlaat!
Het huis wordt gevestigd in een bevoorrechte plaats, naast Plaza del Pilar en nadert één van de belangrijkste parken in Zaragoza. Zoals voor de kenmerken van de ruimte, heeft het 70 die m2 op de 4de verdieping, het individuele verwarmen en een maximumcapaciteit mensen worden voortgebouwd.
Het is belangrijk om op te merken dat niemand nog in het huis leeft, dat u zal toestaan om het voor het eerst te gebruiken en tot het uw huis van dag te maken. Mis deze unieke kans niet en plan zo spoedig mogelijk uw bezoek!
Het Terras van het balkon: Nr
Badkamers: Verklaar nietig
De Telling van de slaapkamer: 1
Geleverde slaapkamer: Ja
De Grootte van de slaapkamer: 12
Kast: Ja
Bureau: Ja
Afwasmachine: Nr
Droger: Nr
Het vloeren: Laminaat
Tuin: Nr
Het verwarmen: Gas
Het Geslacht van Housemates: Gedeeld W allebei
Internet omvatte: Ja
Keuken: Gedeeld
Keukengerei: Gedeeld
Woonkamer: Nr
Slot: Ja
Het parkeren: Nr
De Muziek van het spel: Ja
Registratie Mogelijke: Ja
Toegestaan roken: Ja
Toilet: Gedeeld
Totale Grootte: 70
Wasmachine: Ja
Wifi: Ja
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Storting: 286.00 (EUR)
De Prijs van het Bureau: 250.00 (EUR)
De minimum Beperking van de Leeftijd: 18
De maximum Beperking van de Leeftijd: 50
Nut:
Het water omvatte: nr
Het gas omvatte: nr
De elektriciteit omvatte: nr
Internet omvatte: ja
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Calle Ricardo del Arco
Postcode: 50015
Plaats: In Cabaneta
Regio: Aragón
Provincie: Zaragoza
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte: 70 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Kamer te huur in In Cabaneta | In Cabaneta Studenten Kamer | In Cabaneta Kamer te huur | In Cabaneta Goedkoop Kamer | In Cabaneta Bedrijfsappartementen Kamer