1 Slaapkamers Appartement te huur Milaan, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Proponesplendido van Si bilocale bedriegt uitzicht sulle colonne Di San Lorenzo, recentemente ristrutturato. L'appartamento Si compone Di salotto bedriegt cucinae uitzicht, letto van cameraDA matrimoniale, bedriegt bagnocompleto cabinaarmadio van doosdoccia e.
Palazzo van IL, dispone Di ascensore van Di Sant'Ambrogio van sito nell'elegante zona.
Costo delle utenze è Di van IL 300 euro mensile.
CONTRATTO DI AFFITTO:
- È valido van de obbligatorio avere V.N. Codice Fiscale per poter firmare IL contratto Di affitto;
- Dell'entrata van firmatoprima van IL contratto Di affitto deve essere in appartamento, altrimenti niet saremo in grado Di effettuare IL controlenei tempo'saccordati;
PAGAMENTI: Volta van Una prenotazione van confermataLa, Ticontatteremo per deposito van saldareIL cauzionale, che rimborseremo een 30 giornidal van costo delle pulizie iniziali e van controle e-n IL finali (costoobbligatorio che parte DA €250.00) che varia een grandezzadell'appartamento van secondadella.
DEPOSITO CAUZIONALE:
1) prenotazioni Di durata 1-3 mesi: caparra pari a1 mensilità Di canone
2) prenotazioni Di durata 3-6 mesi: caparra pari een 1.5 mensilità Di canone
3) prenotazioni Di durata 6+ mesi: caparra pari een 2 mensilità Di canone
Het biedt schitterende een twee-ruimte flat met een mening van de vernieuwde kolommen van San Lorenzo aan, onlangs. De flat bestaat uit een woonkamer met keuken en mening, dubbele slaapkamer, volledige badkamers met douche en walk-in kast.
Het gebouw, in het elegante gebied Sant'Ambrogio wordt gevestigd, heeft een lift die.
Het biedt schitterende een twee-ruimte flat met een mening van de vernieuwde kolommen van San Lorenzo aan, onlangs. De flat bestaat uit een woonkamer met keuken en mening, dubbele slaapkamer, volledige badkamers met douche en walk-in kast.
Het gebouw, in het elegante gebied Sant'Ambrogio wordt gevestigd, heeft een lift die.
HUUR:
- Het is verplicht om een geldige Code van de Belasting te hebben om het huurcontract te ondertekenen;
- Het huurcontract moet worden ondertekend alvorens de flat in te gaan, anders wij niet zal kunnen binnen binnen de goedgekeurde tijd controleren;
BETALINGEN: Zodra het boeken is bevestigd, zullen wij u contacteren om de veiligheidsstorting te betalen, die wij 30 dagen na controle en de kosten van het aanvankelijke en definitieve schoonmaken (verplichte kosten die van €250.00 beginnen) zullen terugbetalen die afhankelijk van de grootte van het bezit varieert. flat.
DE STORTING VAN DE VEILIGHEID:
1) boeken die 1-3 maanden duren: storting gelijk aan 1 huur van de maand
2) boeken die 3-6 maanden duren: storting gelijk aan de huur van 1.5 maanden
3) het boeken duurzame maanden 6+: storting gelijk aan de huur van 2 maanden
Ac: Ja
Vriendschappelijke allergie: Ja
Toegestaan dier: Bespreekbaar
Het Terras van het balkon: Nr
De Telling van de slaapkamer: 1
Geleverde slaapkamer: Ja
Kast: Ja
Bureau: Ja
Afwasmachine: Ja
Droger: Ja
Het vloeren: Andere
Tuin: Nr
Het verwarmen: Centraal
Internet omvatte: Ja
Keuken: Privé
Keukengerei: Privé
Woonkamer: Privé
Slot: Ja
Het Meubilair van de woonkamer: Ja
Het parkeren: Nr
De Muziek van het spel: Bespreekbaar
Registratie Mogelijke: Ja
Toegestaan roken: Buiten slechts
Totale Grootte: 70
TV: Ja
Wasmachine: Ja
Kosten van het water omvatten: Ja
Toegankelijke rolstoel: Ja
Wifi: Ja