Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Venice Italy EN Location longue durée Venice Veneto FR vivienda alquiler Venice Veneto ES Immobilie zum Mieten Venice Veneto DE affitto lungo termine Venice Veneto IT Huizen en appartementen te huur Venice Veneto NL Arrendamentos de longo prazo Venice Veneto PT долгосрочная аренда Venice Veneto RU
« Terug

Kamer te huur Venetië, Italië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£453 GBP | $611 USD

Type eigendom: Kamer
Oppervlakte: 230 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Huren min.: 1 maand
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
wifi WiFi
smoke Niet roken
check Parkeergelegenheid
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(HousingAnywhere)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via HousingAnywhere.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar housinganywhere.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij housinganywhere.

Kamer te huur Venetië, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
- VERSIONE ITALIANA -
2 Bagni
IN AFFITTO 1 STANZA SINGOLA IN STRUTTURA DA 4 CAMERE IN TOTALE, ABITABILE DA 4 PERSONE.
Turistico\ alberghiero van Esperto del settore bedriegt più Di 24 annid'esperienza nel campo mette een disposizione per van strutturanella van affittouna tranquilla località Di Venezia Mestre. Van de stanzasingola van Questa accogliente villetta van FA parte Di una bedriegt de V.N. totale Di quattro stanze: una singola (Si van cuil'annuncio riferisce), DA tre persone van de unacamera, van de unacamera van unadoppia e-n van de finoadvertentie abitabile persone van de V.N. Massimo Di tre. Sistemazione van La, raggiungibile in 15 dall'aeroporto Di Venezia, van minutid'autobus locata è in zona ottimamente servita: pubblici van deitrasporti van daisupermercati alle fermate. Sonoraggiungibili van le Università in modo vlot e veloce; raggiungibili van specificosono van Nello een casa van piedidalla in:
- 3 minutieuro 4 minuti: gepaste differenti servizi Di lavasecco e lavanderia.
- minuti 4: fermata autobus (Si è van prendendoIL 4L een venezia in minuti 10).
- minuti 12: stazione ferroviaria.
-12 minuti: stazione pullman bussen \ per regione van raggiungere località e città nella.
- ENGELSE VERSIE -
2 badkamerss
1 DE ENIGE ZAAL IS NU BESCHIKBAAR VOOR HUUR IN EEN HUIS VAN 4 SLAAPKAMERS, DAT DOOR 4 MENSEN KAN WORDEN GEDEELD.
Ik heb in de industrie van de hotel\ huisvesting meer dan 24 jaar gewerkt en ik ben gelukkig om deze aanpassing op het kalme en aardige gebied die van Venezia Mestre, het potentieel van het huis opvoeren van mijn lange ervaring in dit gebied te voorzien. Deze comfortabele enige ruimte maakt deel uit van een vier slaapkamershuis dat omvat: één enkele ruimte (dat ik hier) adverteer, een 3 beddenruimte, een dubbele ruimte en een 3 beddenruimte. Deze plaats kan door bus van de luchthaven in enkel 15 mins worden bereikt en op een zeer goed gediend gebied gevestigd: van markten aan openbare transporten. De universiteiten zijn dicht en kunnen op een gemakkelijke en snelle manier worden bereikt; openbare transporten de einden enkel een paar notulen lopen van het huis:
- 3 en 4 mins: twee verschillende wasserijen
- 4 mins: bushalte (de bus 4L neemt u aan Venetië in 10 mins)
- 12 mins: station
- 12 mins: de post van de bus\ bus om gebieden en steden in het gehele gebied te bereiken
Als de huurder het huurbezit dan de reserveperiode vroeger verlaat, zal een gedeelte van de veiligheidsstorting worden ingehouden
Vriendschappelijke allergie: Ja
Het Terras van het balkon: Gedeeld
Badkamers: Gedeeld W allebei
De Telling van de slaapkamer: 1
Geleverde slaapkamer: Ja
De Grootte van de slaapkamer: 22
Gemeenschappelijk schoonmaken: Ja
Privé schoonmaken: Ja
Kast: Ja
Bureau: Ja
Afwasmachine: Nr
Droger: Nr
Het vloeren: Steen
Tuin: Nr
Het verwarmen: Gas
Het Geslacht van Housemates: Gedeeld W allebei
Internet: Ja
Internet omvatte: Ja
Keuken: Gedeeld
Keukengerei: Gedeeld
Woonkamer: Nr
Slot: Ja
Het parkeren: Gedeeld
De Muziek van het spel: Ja
Registratie Mogelijke: Ja
Toegestaan roken: Buiten slechts
Toilet: Gedeeld
Totale Grootte: 230
Wasmachine: Nr
Kosten van het water omvatten: Ja
Wifi: Ja
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Storting: 530.00 (EUR)
Nut:
Het water omvatte: ja
Het gas omvatte: ja
De elektriciteit omvatte: ja
Internet omvatte: ja
Badkamers: gedeeld
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Via Aleardo Aleardi
Postcode: 30172
Plaats: Venetië
Regio: Veneto
Provincie: Venetië
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte: 230 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Buitenkant:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid: check
Tuin:
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Kamer te huur in Venetië | Venetië Studenten Kamer | Venetië Kamer te huur | Venetië Goedkoop Kamer | Venetië Bedrijfsappartementen Kamer