Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Ixelles Belgium EN Location longue durée Ixelles Brussels FR vivienda alquiler Ixelles Brussels ES Immobilie zum Mieten Ixelles Brussels DE affitto lungo termine Ixelles Brussels IT Huizen en appartementen te huur Ixelles Brussels NL Arrendamentos de longo prazo Ixelles Brussels PT долгосрочная аренда Ixelles Brussels RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te huur Elsene, België

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£1.514 GBP | $2.060 USD

Beschikbaar van: maandag 1 juni 2026
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 75 m2
Huurtermijn: 3 maanden
Huren min.: 3 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
wifi WiFi
smoke Niet roken
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(HousingAnywhere)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via HousingAnywhere.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar housinganywhere.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij housinganywhere.

email Gedekt door huurdersbescherming

close
email Gedekt door huurdersbescherming.

Stressvrije verhuizing
Als de verhuurder op het laatste moment annuleert of uw verhuizing vertraagt, krijgt u hulp bij het vinden van een andere plek of een tijdelijk hotelverblijf.
Snelle ondersteuning
Als er iets misgaat met uw boeking, kunnen wij u helpen het goed te maken.
Eenvoudige terugbetaling
Wij bewaren uw betaling totdat u verhuist. Als de plek niet aan de beschrijving voldoet, krijgt u uw geld terug.

U bent verzekerd van een stressvrije
verhuizing of uw geld terug!

2 Slaapkamers Appartement te huur Elsene, België

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Loopt de volledig geleverde 2 ruimteflat (75m2), enkel van 5 minuten van de mooie Vijvers Ixelles (Flagey), vreedzaam La Cambre van de Abdij DE? , en de Vrije Universiteit van Brussel. Deze op z'n gemak vlek heeft een volledig uitgeruste open keuken, een onlangs vernieuwde badkamers, en alle hoofdzaak.
De eerste ruimte (15m2) komt met comfortabel een koningin-grootte bed (160x200) en een grote garderobe (200x200). De tweede ruimte (10m2) heeft een dubbel XL bed (140x200) en een andere ruime garderobe. In het het leven gebied, zult u convertibele bank en een 2 op z'n gemak zitkamerstoelen en dinerlijst vinden. Het vermaak is bij uw vingertoppen met“ Slimme TV 60 met inbegrip van de internationale kanalen en connectiviteit van WiFi.
De keuken heeft alles u, met inbegrip van een machine Nespresso, ketel, broodrooster, en alle schotels en werktuigen nodig hebt. Plus, zijn er een afwasmachine, wasmachine\ een drogere combo, een ijzer, een strijkplank, en een hairdryer.
Gevestigd op het parterre zonder een lift, biedt deze studio nabijheid aan diverse belevingswaarde en aantrekkelijkheden met inbegrip van aan:
- Plaats Flagey met zijn markt, bars, en restaurants
- Europese instellingen
- ULB (Vrije Universiteit van Brussel)
- VUB (Vrije Universiteit Brussel)
- De stad in
- Weg Louise
- Het deltaZiekenhuis

Worden rond is gemakkelijk met bus weg route 71, tramrail 7 en 8 (de einden van Buyl en van Geo Bernier), en station Etterbeek enkel 750 meters.
Het Terras van het balkon: Privé
De Telling van de slaapkamer: 2
Geleverde slaapkamer: Ja
Kast: Ja
Bureau: Ja
Afwasmachine: Ja
Droger: Ja
Het vloeren: Laminaat
Tuin: Nr
Het verwarmen: Gas
Keuken: Privé
Keukengerei: Privé
Woonkamer: Privé
Slot: Ja
Het Meubilair van de woonkamer: Ja
Het parkeren: Nr
Registratie Mogelijke: Ja
Toegestaan roken: Nr
Totale Grootte: 75
TV: Ja
Wasmachine: Ja
Wifi: Ja
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Storting: 750.00 (EUR)
Nut:
Het water omvatte: ja
Het gas omvatte: ja
De elektriciteit omvatte: ja
Internet omvatte: ja
Badkamers: privé
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Avenue de l'Hippodrome
Postcode: 1050
Plaats: Elsene
Regio: Brussel
Provincie:
Land: België
Locatie:
Oppervlakte: 75 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast:
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
7
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te huur in Elsene | Elsene Studenten Appartement | Elsene Studio Appartement | Elsene Appartement te huur | Elsene Goedkoop Appartement | Elsene Bedrijfsappartementen Appartement