Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Venice Italy EN Location longue durée Venice Veneto FR vivienda alquiler Venice Veneto ES Immobilie zum Mieten Venice Veneto DE affitto lungo termine Venice Veneto IT Huizen en appartementen te huur Venice Veneto NL Arrendamentos de longo prazo Venice Veneto PT долгосрочная аренда Venice Veneto RU
« Terug

Kamer te huur Venetië, Italië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£470 GBP | $634 USD

Beschikbaar van: dinsdag 1 september 2026
Type eigendom: Kamer
Oppervlakte: 200 m2
Huurtermijn:
Huren min.: 11 maand
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
wifi WiFi
smoke Niet roken
check Parkeergelegenheid check Tuin
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(HousingAnywhere)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via HousingAnywhere.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar housinganywhere.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij housinganywhere.

Kamer te huur Venetië, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
ENIGE ZAAL IN REUSACHTIGE ZOLDER OP DE 11TH VERDIEPING
De flat is een Super die Zolder op de 11de verdieping, in een prachtig gebouw in het centrum van van Mestre, naast het het Winkelen MUNTSTUK van het Centrum in Piazza Barche/Ferretto wordt geregeld.
Kitch is volledig uitgerust met alle huishoudapparaten (oven, koelkast, microgolf, diepvriezer en wasmachine)
De ruimten in de flat zijn zeer groot en goed verdeeld: rond de perimeter van het huis zijn er reusachtige terrassen die u aan studie kunt gebruiken
openlucht of om een drank met uw vrienden te hebben en housemates terwijl het genieten van van de prachtige mening en van sunsets.
De flat is zeer elegant en, in de zaal, is er ook een portier. De flat is een paar stappen vanaf de voetgebieden en de Belangrijkste Vierkanten. Behalve de de nachtbars en bars, hier kunt u supermarkten en om het even welk soort winkels ook vinden.
De bushaltes zijn enkel vooraan het gebouw terwijl het trameinde bij de hoek is.
DE MAANDELIJKSE HUUR VAN ENIGE ZAAL „F“ MET TWEEPERSOONSBED EN PRIVÉ TERRAS IS 470€
Bovendien, aan de prijs van de ruimte, zullen 80 € voor onze alle-INCLUSIEVE FORMULE worden toegevoegd. Dit omvat:
- Alle rekeningen (Elektriciteit, Water, Gas, het Verwarmen)
- Alle uitgaven voor de flat
- Optische Vezel Internet WiFi
- De dienst van de hulp in het geval van de Werken van het Onderhoud
- De wekelijkse Schoonmakende Dienst van de Flat
- Een manager van de Flat te uwer beschikking om u in alles te helpen u heeft nodig
U zult indien noodzakelijk een Groep van het Praatje de flat of noodsituatie ook hebben en met uw Manager van de Flat te communiceren.
Wij zullen met onze technici tussenbeide komen, zodat zult u niet zich over om het even wat moeten ongerust maken 😊
Voor fortherinfo, voel vrij om aan me in privé praatje te schrijven!
Heb een aardige dag
Zodra het boeken wordt bevestigd, zal u moet:
✓ verstrek om 2 maand van storting te betalen
✓ betaal de beleidsprijs
✓ verstrek elk van uw documenten voor de registratie van het contract
Als u niet de vereiste informatie binnen één week na het boeken verstrekt, zal uw reserve automatisch geannuleerd worden.
📓 Nota: De betaling voor ons is tweemaandelijks of driemaandelijks
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Storting: 1100.00 (EUR)
De Prijs van het Bureau: 477.00 (EUR)
De minimum Beperking van de Leeftijd: 18
De maximum Beperking van de Leeftijd: 30
Nut:
Het water omvatte: ja
Het gas omvatte: ja
De elektriciteit omvatte: ja
Internet omvatte: ja
Badkamers: gedeeld
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Via Forte Marghera
Postcode: 30173
Plaats: Venetië
Regio: Veneto
Provincie: Venetië
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte: 200 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Buitenkant:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid: check
Tuin: check
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Kamer te huur in Venetië | Venetië Studenten Kamer | Venetië Kamer te huur | Venetië Goedkoop Kamer | Venetië Bedrijfsappartementen Kamer