Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Madrid Spain EN Location longue durée Madrid Madrid FR vivienda alquiler Madrid Madrid ES Immobilie zum Mieten Madrid Madrid DE affitto lungo termine Madrid Madrid IT Huizen en appartementen te huur Madrid Madrid NL Arrendamentos de longo prazo Madrid Madrid PT долгосрочная аренда Madrid Madrid RU
« Terug

1 Slaapkamers Appartement te huur Madrid, Spanje

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£1.689 GBP | $2.286 USD

Beschikbaar van: donderdag 2 juli 2026
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 60 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Huren min.: 1 maand
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
ac Airconditioning
smoke Niet roken
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(HousingAnywhere)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via HousingAnywhere.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar housinganywhere.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij housinganywhere.

email Gedekt door huurdersbescherming

close
email Gedekt door huurdersbescherming.

Stressvrije verhuizing
Als de verhuurder op het laatste moment annuleert of uw verhuizing vertraagt, krijgt u hulp bij het vinden van een andere plek of een tijdelijk hotelverblijf.
Snelle ondersteuning
Als er iets misgaat met uw boeking, kunnen wij u helpen het goed te maken.
Eenvoudige terugbetaling
Wij bewaren uw betaling totdat u verhuist. Als de plek niet aan de beschrijving voldoet, krijgt u uw geld terug.

U bent verzekerd van een stressvrije
verhuizing of uw geld terug!

1 Slaapkamers Appartement te huur Madrid, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)

De flat wordt gevestigd op de zelfde straat die het zijn naam, enkel 50 meters van beroemde Calle Alcalá, in district van Salamanca geeft, één van het meest gezocht en veiligst in het centrum van Madrid, dicht bij de meeste toeristenaantrekkelijkheden, op een commercieel en vrije tijdsgebied, recht op \; Gouden Mijl \; , waar u de exclusiefste winkels en de restaurants in Madrid kunt vinden. Bovendien wordt de flat zeer goed verbonden met de metro van Manuel Becerra lijnen (lijn 2 en lijn 6), Goya (lijn 2 en lijn 4) en Lista (lijn 2).
Ideal voor het genieten van de van stad, voor korte of lange verblijven, hetzij voor zaken of genoegen.
Deze mooie flat wordt gevestigd op de benedenverdieping van een volledig vernieuwd gebouw, waar u tot het huis door een aardig terras kunt direct toegang hebben. Er zijn geen treden om tot het huis toegang te hebben.
Ontworpen en uitgerust om de ruimte efficiënt te gebruiken en maximumcomfort aan te bieden. Volledig high-end meubilair en materiaal.
In de slaapkamer zult u een comfortabel tweepersoonsbed met een springveer vinden, en de woonkamer heeft een bankbed voor twee mensen, daarom is de totale capaciteit van de flat een maximum van 4 mensen.
De keuken is geïntegreerd in de woonkamer en heeft al toestellen en het keukengerei noodzakelijk voor een comfortabel en lang verblijf. De flat heeft een wasmachine en een afwasmachine.
Het heeft 1 moderne en comfortabele badkamers, met een grote douche en een elektrisch handdoekrek.
De flat heeft centrale airconditioning en het verwarmen door elektrische radiators. De flat
is uitgerust met vezel optisch Internet
Vervoer:
Metro: Naast de post van Manuel Becerra (60m). lijn 2
Gelieve van nota te nemen:
? Eerbied: om goede coëxistentie en eerbied voor buren en ingezetenen te verzekeren, is deze flat uitgerust met een lawaai controlesysteem van 24 uur. De gasten moeten de gevestigde rust uren op elk moment naleven.
? Het controleproces impliceert een verplichte online registratie van elke gast, voorafgaand aan de toegang tot van de flat. Gelieve te merken op dat een recente controle van 21:00 aan 02:00 een extra last van 50 EUR dat in contant geld moet worden betaald draagt.
? Tevreden om ons team te contacteren 48 uren vóór uw aankomst en zorgvuldig de op elk moment verstrekte instructies te volgen. Wij zijn niet verantwoordelijk voor om het even welke uit:stellen het ingaan van de flat toe te schrijven aan dit vroegere proces niet uitgevoerd te hebben.
De prijs van het beleid
? Het boeken tussen 3 en 6 maanden is halve maand + 21% de BTW en tussen 7 en 11 maanden is één maand + 21% de BTW

Ac: Ja
Vriendschappelijke allergie: Ja
Het Terras van het balkon: Nr
De Telling van de slaapkamer: 1
Geleverde slaapkamer: Ja
Kast: Ja
Bureau: Nr
Afwasmachine: Ja
Droger: Ja
Tuin: Nr
Het verwarmen: Elektro
Keuken: Privé
Keukengerei: Privé
Woonkamer: Privé
Het Meubilair van de woonkamer: Ja
Het parkeren: Nr
Toegestaan roken: Nr
Totale Grootte: 60
TV: Ja
Wasmachine: Ja
Wifi: Ja
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Storting: 1950.00 (EUR)
De Prijs van het Bureau: 1180.00 (EUR)
Nut:
Het water omvatte: nr
Het gas omvatte: nr
De elektriciteit omvatte: nr
Internet omvatte: nr
Badkamers: privé
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Calle de Ayala
Postcode: 28006
Plaats: Madrid
Regio: Madrid
Provincie: Madrid en omgeving
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte: 60 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet:
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast:
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
33
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Appartement te huur in Madrid | Madrid Studenten Appartement | Madrid Studio Appartement | Madrid Appartement te huur | Madrid Goedkoop Appartement | Madrid Bedrijfsappartementen Appartement