Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Milan Italy EN Location longue durée Milan Lombardy FR vivienda alquiler Milan Lombardy ES Immobilie zum Mieten Milan Lombardy DE affitto lungo termine Milan Lombardy IT Huizen en appartementen te huur Milan Lombardy NL Arrendamentos de longo prazo Milan Lombardy PT долгосрочная аренда Milan Lombardy RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te huur Milaan, Italië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£1.817 GBP | $2.472 USD

Beschikbaar van: woensdag 1 oktober 2025
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 75 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Huren min.: 1 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
ac Airconditioning
wifi WiFi
smoke Niet roken
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(HousingAnywhere)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via HousingAnywhere.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar housinganywhere.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij housinganywhere.

email Gedekt door huurdersbescherming

close
email Gedekt door huurdersbescherming.

Stressvrije verhuizing
Als de verhuurder op het laatste moment annuleert of uw verhuizing vertraagt, krijgt u hulp bij het vinden van een andere plek of een tijdelijk hotelverblijf.
Snelle ondersteuning
Als er iets misgaat met uw boeking, kunnen wij u helpen het goed te maken.
Eenvoudige terugbetaling
Wij bewaren uw betaling totdat u verhuist. Als de plek niet aan de beschrijving voldoet, krijgt u uw geld terug.

U bent verzekerd van een stressvrije
verhuizing of uw geld terug!

2 Slaapkamers Appartement te huur Milaan, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Nice 2 slaapkamerflat, op de derde verdieping van een periodegebouw in een stille straat op het gebied tussen Loreto en het levendige district NoLo. Deze bestaat de drie-ruimte flat voor 3 mensen uit een het leven gebied met keuken, bank met de hoek van TV, een dubbele slaapkamer, een slaapkamer met een Frans bed, een badkamers met douche.
Deze heldere flat heeft alle comfort van een echt huis: het heeft Internet toegang (wifi), hairdryer, centrale verwarming, airconditioning, televisie. Het is ook ideaal voor zij die het slimme werken uitoefenen, omdat het twee bureaus in de twee slaapkamers heeft. De onafhankelijke inductiekeuken is uitgerust met koelkast, oven, diepvriezer, aardewerk\ bestek, keukengerei, koffiezetapparaat en ketel. De hoofdslaapkamer wordt geleverd met een tweepersoonsbed, een garderobe en een bureau. De andere slaapkamer heeft een Frans bed, een garderobe en een ander bureau. de badkamers heeft sanitaire inrichtingen en een douchecel.
De flat wordt gevestigd in de levendige buurt Nolo (een acroniem voor Noordelijke Loreto), beschouwde als de buurt van opstarten en digitale creatives, maar ook als een historische buurt, met kenmerkende restaurants, huis aan de beroemde Milanese patisserie Cova. De buurt wordt goed gediend door rode M1 (directe verbindingen aan Duomo, San Babila, Cadorna). Het einde Pasteur is weg 400 meters, loop van 5 minuten, terwijl het einde Loreto (rode M1 en groene M2, met directe verbindingen aan de belangrijkste posten zoals Centrale en Garibaldi) enkel 800 m. is.
Verberg samenvatting
HOOFDLIJNEN
Airconditioning
De toegang van Internet
Televisie
Het verwarmen
Toon meer eigenschappen
Distributie van slaapkamers
Slaapkamer 1
1 tweepersoonsbed
Slaapkamer 2
1 eenpersoonsbed
Schoonmakende Prijzen:
- Niet verplichte Prijs voor het wekelijkse schoonmaken en slechts op verzoek (de prijs moet zijn bedoeld wekelijks): 60 euro
- Een verplichte definitieve schoonmakende prijs die bij de controle moet betalen
Zich gelieve ervan bewust te zijn dat HousingAnywhere een online het boeken platform is. Daarom zijn ruilen van contactdetails en aanbieden van het bekijken niet mogelijk. Als u deze aanpassing zou willen reserveren, verzend me een het boeken verzoek of een bericht en uw tijd en beroep gelieve te vermelden. Ik verheug me op het ontmoeten van u!
Ac: Ja
Het Terras van het balkon: Privé
De Telling van de slaapkamer: 2
Geleverde slaapkamer: Ja
Privé schoonmaken: Nr
Kast: Ja
Bureau: Ja
Afwasmachine: Nr
Droger: Nr
Tuin: Nr
Het verwarmen: Centraal
Internet: Ja
Internet omvatte: Ja
Keuken: Privé
Keukengerei: Privé
Woonkamer: Privé
Slot: Ja
Het Meubilair van de woonkamer: Ja
Toegestaan roken: Nr
Totale Grootte: 75
TV: Ja
Wasmachine: Ja
Kosten van het water omvatten: Ja
Wifi: Ja
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Storting: 2300.00 (EUR)
Nut:
Het water omvatte: ja
Het gas omvatte: nr
De elektriciteit omvatte: nr
Internet omvatte: ja
Badkamers: privé
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Via Giulio e Corrado Venini
Postcode: 20127
Plaats: Milaan
Regio: Lombardije
Provincie: Milaan en omgeving
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte: 75 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet: check
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
3
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te huur in Milaan | Milaan Studenten Appartement | Milaan Studio Appartement | Milaan Appartement te huur | Milaan Goedkoop Appartement | Milaan Bedrijfsappartementen Appartement