Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Gent Belgium EN Location longue durée Gent Elisabethbegijnhof-Papegaai FR vivienda alquiler Gent Elisabethbegijnhof-Papegaai ES Immobilie zum Mieten Gent Elisabethbegijnhof-Papegaai DE affitto lungo termine Gent Elisabethbegijnhof-Papegaai IT Huizen en appartementen te huur Gent Elisabethbegijnhof-Papegaai NL Arrendamentos de longo prazo Gent Elisabethbegijnhof-Papegaai PT долгосрочная аренда Gent Elisabethbegijnhof-Papegaai RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te huur Gent, België

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£2.166 GBP | $2.931 USD

Beschikbaar van: woensdag 1 oktober 2025
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 130 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Huren min.: 1 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
pets Huisdieren toegestaan
wifi WiFi
smoke Niet roken
check Parkeergelegenheid check Tuin
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(HousingAnywhere)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via HousingAnywhere.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar housinganywhere.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij housinganywhere.

email Gedekt door huurdersbescherming

close
email Gedekt door huurdersbescherming.

Stressvrije verhuizing
Als de verhuurder op het laatste moment annuleert of uw verhuizing vertraagt, krijgt u hulp bij het vinden van een andere plek of een tijdelijk hotelverblijf.
Snelle ondersteuning
Als er iets misgaat met uw boeking, kunnen wij u helpen het goed te maken.
Eenvoudige terugbetaling
Wij bewaren uw betaling totdat u verhuist. Als de plek niet aan de beschrijving voldoet, krijgt u uw geld terug.

U bent verzekerd van een stressvrije
verhuizing of uw geld terug!

2 Slaapkamers Appartement te huur Gent, België

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze maisonnette wordt gevestigd in de haard van Gent. Overziend het „Kasteel van Tellingen“ en naast de rivier „DE Lieve“ het is een oase binnen het stadscentrum. Het komt volledig geleverd en uitgerust voor langere verblijven waar u net wilt thuis voelen zodra u door de voordeur loopt. Het heeft ook een privé beschikbare parkerenvlek maar is gemakkelijke toegankelijk door openbaar vervoer of door fiets. Er is een extra privé beschikbare opslag om uw fietsen op te slaan alvorens de flat in te gaan. Het heeft twee slaapkamers met de bedden van de koningingrootte en een ruime badkamers met badkuip en afzonderlijk toilet. Één van de twee slaapkamers heeft ook een bureauopstelling voor het geval dat het werk moet worden gedaan. In de woonkamer is er a sofabed beschikbaar voor het geval dat de gasten zouden willen over blijven. Maar het meest verbazende deel van deze flat is het 35m2 terras naast het water met een magische mening, als niet de beste mening in Gent.
Het dier stond toe: Ja
Het Terras van het balkon: Privé
Kelderverdieping: Privé
De Telling van de slaapkamer: 2
Geleverde slaapkamer: Ja
Kast: Ja
Bureau: Ja
Afwasmachine: Ja
Droger: Ja
Het vloeren: Hout
Tuin: Privé
Het verwarmen: Centraal
Internet omvatte: Ja
Keuken: Privé
Keukengerei: Privé
Woonkamer: Privé
Het Meubilair van de woonkamer: Ja
Het parkeren: Privé
De Muziek van het spel: Ja
Registratie Mogelijke: Nr
Toegestaan roken: Buiten slechts
De Status van de huurder: Werkende slechts Beroeps
Totale Grootte: 130
TV: Ja
Wasmachine: Ja
Kosten van het water omvatten: Ja
Wifi: Ja
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
De minimum Beperking van de Leeftijd: 18
Nut:
Het water omvatte: ja
Het gas omvatte: ja
De elektriciteit omvatte: ja
Internet omvatte: ja
Badkamers: privé
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Gewad
Postcode: 9000
Plaats: Gent
Regio: Elisabethbegijnhof-Papegaai
Provincie:
Land: België
Locatie:
Oppervlakte: 130 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan: check
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast:
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Buitenkant:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid: check
Tuin: check
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
14
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te huur in Gent | Gent Studenten Appartement | Gent Studio Appartement | Gent Appartement te huur | Gent Goedkoop Appartement | Gent Bedrijfsappartementen Appartement | Huisdieren toegestaan Lange termijn verhuur in Gent