Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Madrid Spain EN Location longue durée Madrid Madrid FR vivienda alquiler Madrid Madrid ES Immobilie zum Mieten Madrid Madrid DE affitto lungo termine Madrid Madrid IT Huizen en appartementen te huur Madrid Madrid NL Arrendamentos de longo prazo Madrid Madrid PT долгосрочная аренда Madrid Madrid RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te huur Madrid, Spanje

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£3.325 GBP | $4.479 USD

Beschikbaar van: woensdag 9 juli 2025
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 100 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Huren min.: 1 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
ac Airconditioning
wifi WiFi
smoke Niet roken
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(HousingAnywhere)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via HousingAnywhere.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar housinganywhere.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij housinganywhere.

2 Slaapkamers Appartement te huur Madrid, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
MADMA014COSF3
(verborgen) stelt dit nieuwe bezit in Barrio DE las Letras voor. Een zeer heldere penthouse van 114m2, die ook een openluchtterras van 18m2 heeft. Het gebouw is uitgerust met een lift. Het huis wordt gevestigd in het historische district van Las Letras, zeer dicht aan de belangrijkste musea van het kapitaal, en overwogen één van de trendy districten om van een aantal van de meest typische schotels van Madrid, zoals cocido te genieten.
Zoals voor de flat, is het een fantastische flat met 2 slaapkamers, één met een tweepersoonsbed, en andere met twee eenpersoonsbedden, die tot het een perfecte plaats aan reis met de familie maken. Het heeft ook 2 die badkamerss, met douche worden uitgerust. Daarnaast heeft het bezit airconditioning met warmtepomp. Volledige keuken met afwasmachine, wasmachine, koffiezetapparaat,… twee volledige badkamerss, één van hen binnen de hoofdslaapkamer. Één van de opmerkelijkste eigenschappen van het bezit is zijn terras, van 18 m2, die de huurders zullen toestaan om van het goede weer te genieten dat Madrid. aanbiedt.
- De gasten hebben onbeperkte toegang tot al belevingswaarde en het materiaal in de vlakte. - Te maken gelieve thuis maar te behandel de flat zoals u als het van u was. - U zult volledig - onafhankelijke zijn.
Wij zijn beschikbaar om al uw verzoeken bij te wonen en u te voorzien die van het beste ervaring onderbrengen, ons telefonisch (bij voorkeur), per e-mail, of door het (verborgen) overseinensysteem contacteren.
Barrio DE las Letras, het literaire hart van Madrid, de naam van de buurt is een hulde aan de grote schrijvers die in zijn straten tijdens de Spaanse Gouden Leeftijd leefden. Cervantes, Sprong DE Vega en Quevedo geeft hun namen aan sommige van zijn belangrijkste straten. De literaire citaten van hun beste werken en andere auteurs versieren de voetbestrating met gouden brieven. Tegenwoordig, is Barrio DE las Letras één van het charmeren en de aantrekkelijke gebieden van Madrid. Zijn commerciële en gastronomische aanbieding is breed en zeer eigenaardig. Toegevoegd aan dit worden de kalmte en de afzondering van een voetmilieu vrij van het verkeer van voertuigen.
Bussen bij 80 m. (lijnen 6, 26 en 32). Metro de basis bij van het 100 m.Antón Martín (lijn 1) Carsharing bij 150 m.BiciMad basis bij 280 van de m.- Spoorweg 900 m. Atocha (AVE; forenzen treinen C1, C2, C3, C4, C5, C7, C10 en lijnen over lange afstand). lijnen over lange afstand).
De toegang tot dit gebied is beperkt tot voertuigen (Centraal Madrid). Tevreden, contacteer ons als u om het even welke twijfel over dit hebt. Voor verblijven van 28 dagen of langer, houd rekening met de volgende informatie: 1. U zult een huurcontract 2 moeten ondertekenen. De nut zoals elektriciteit, water, of gas zullen tot een totaal van 150 EUR per maand (het bedrag is op de totale gecombineerde nutsuitgave) van toepassing worden behandeld. Om het even welke overmaat zal door het resolutiecentrum worden geladen zodra de rekeningen beschikbaar zijn. Internet is supplementair voor alle verblijven en niet hier in acht genomen. 3. U zult een extra prijs voor de administratieve die diensten moeten veronderstellen bij 125 EUR worden geplaatst.
Ac: Ja
Toegestaan dier: Verklaar nietig
De Telling van de slaapkamer: 2
Geleverde slaapkamer: Verklaar nietig
Afwasmachine: Ja
Droger: Ja
Internet omvatte: Ja
Keuken: Privé
Keukengerei: Privé
Het parkeren: Nr
Toegestaan roken: Nr
Totale Grootte: 100
TV: Ja
Wasmachine: Ja
Kosten van het water omvatten: Ja
Wifi: Verklaar nietig
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Storting: 3240.00 (EUR)
De Prijs van het Bureau: 150.00 (EUR)
Nut:
Het water omvatte: ja
Het gas omvatte: ja
De elektriciteit omvatte: ja
Internet omvatte: ja
Badkamers: privé
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Calle de los Desamparados
Postcode: 28014
Plaats: Madrid
Regio: Madrid
Provincie: Madrid en omgeving
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte: 100 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet: check
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast:
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te huur in Madrid | Madrid Studenten Appartement | Madrid Studio Appartement | Madrid Appartement te huur | Madrid Goedkoop Appartement | Madrid Bedrijfsappartementen Appartement